11 членам банди наркоторговців з Кременчука оголошено підозру — серед них є колишні правоохоронці

2020-07-16DiduhКременчуг Today: 11 членам банди наркоторговців з Кременчука оголошено підозру — серед них є колишні правоохоронці

Організовану злочинну групу затримали у лютому 2020 року, а наразі одинадцятьом її членам оголосили про підозру. Сімох з них взяли під варту. Про це повідомила пресслужба Нацполіції Полтавщини.

Відносно «боржників» наркобізнесу злочинці застосовували фізичний та психологічний тиск, а погрози підсилювали вогнепальною зброєю.

До кримінального бізнесу були причетні також колишні правоохоронці. Наркоділки налагодили постачання наркотичних речовин з Дніпра та забезпечили діяльність підпільної лабораторії з виготовлення психотропної речовини. Продавали канабіс та метамфетаміну у Полтавській області.

Кременчуг Today: 11 членам банди наркоторговців з Кременчука оголошено підозру — серед них є колишні правоохоронці

Під час обшуків у помешканнях фігурантів, а також в інших приміщеннях вилучили понад 200 зіп-пакетів з метамфетаміном і канабісом, 2 млн. грн. готівки та елітні автомобілі.

Заступник начальника поліції Полтавщини Артем Родигін повідомив, що учасників злочинної організації підозрюють за чотирма статтями — створення злочинної організації; незаконне придбання, зберігання, перевезення та незаконний збут психотропів, вчинені повторно та злочинною організацією; використання коштів, здобутих злочинним шляхом, для придбання майна та продовження незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинених за попередньою змовою групою осіб, незаконне придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів (ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 307, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 306, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 263 КК України).

Октябрський районний суд обрав сімом підозрюваним запобіжні заходи — тримання під вартою. Наразі поліція встановлює інших осіб, які можуть бути причетними до діяльності злочинної організації.

Кременчуг Тудей: 11 членам банди наркоторговців з Кременчука оголошено підозру — серед них є колишні правоохоронці

➤ Новости Кременчуга от 16.07.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today