12-й солодкий рекорд представить “Лукас” на фестивалі ➤ новость от Вісник Кременчука

Новости Кременчуга от 26.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Вісник Кременчука: 12-й солодкий рекорд представить “Лукас” на фестивалі

Вісник Кременчука: 12-й солодкий рекорд представить “Лукас” на фестивалі

Черговий солодкий рекорд України обіцяє представити кременчужанам відомий місцевий виробний солодощів компанія «Лукас». Це буде вже 12 рекорд, встановлений підприємством за останні кілька років.

Вчора виробники солодощів під час прес-конференції розкрили секрет майбутнього рекорду – це буде “Найбільша цукерка “ТУЗЯ” вагою півтони та розмірами1,8м/0,7м/0,4м.  Він присвячений благодійній акції “Допомога безпритульним тваринам”.

Після встановлення рекорду велетенську цукерку відвезуть військовим, які наразі захищають Україну у зоні операції об’єднаних сил. Але жителі Кременчука не залишаться без солодощів – їх також пригощатимуть цукерками «Тузя». В подарунок кременчужанам компанія «Лукас» приготувала 10 000 цукерок.

Презентація рекорду України відбудеться 28 вересня  у рамках фестивалю «Солодкий Кременчук»   о 17.00 на площі Перемоги. Гостя свята: відома ведуча телеканалу СТБ, учасниця проекту «Танці з зірками» Надія Матвєєва.

Цього ж дня на літній сцені парку культури та відпочинку «Придніпровський» відбудеться нагородження переможця конкурсу собак  від компанії «Лукас» – «Тузя нашого міста». Організатори обіцяють, що не тільки переможець, а й інші учасники конкурсу отримають подарунки. Компанія також проводить благодійну акцію на підтримку бездомних тварин, 10 копійок з кожного проданого кілограму цукерок «Тузя» йдуть на підтримку братів наших менших, які не мають дому. Першу суму, зібрану за вересень місяць, буде передано до КП «Спецсервіс-Кременчук», яке опікується бездомними тваринами.

Тож запрошуємо кременчужан та гостей міста на фестиваль «Солодощів», де на них чекатиме багато приємних сюрпризів від вітчизняних виробників солодощів і не тільки!

Програма заходу:

10-00 — 10-30  – благодійний патріотичний пробіг  “Я люблю Кременчук”

Кожен учасник забігу отримає солодкий заряд енергії від “Лукас” – поживний батончик “Тузя”

12-00 — 13.00  – фінал конкурсу собак “Тузя нашого міста”. Місце проведення :

літня сцена парку “Придніпровський”

17.00 — 17.45 – реєстрація рекорду України. Підсумок акціі “Допомагай разом з Тузя” за серпень 2019 р. Передача солодощів в АТО. Місце реєстрації: головна сцена міста.

17.00 – 19.00  – частування гостей фестивалю 10 000 цукерок “ТУЗЯ” (автолавка біля центрального входу в міський парк культури та відпочинку “Придніпровський”)


Источник: vestnik.in.ua