45% житлових будинків Кременчука вже підключені до тепла ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 29.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: 45% житлових будинків Кременчука вже підключені до тепла

2019-10-29t1Кременчуг Today: 45% житлових будинків Кременчука вже підключені до тепла

Кількість будинків, підключених до опалення, збільшується. 

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства Кременчука, станом на 12.00 запуск тепла проведено в 494 багатоповерхівках Кременчука. Показник підключення від загальної кількості об’єктів житлового фонду становить 45%.

Комунальники наголошують, що технічних проблем, пов’язаних із підключенням теплоносія в будинкові мережі централізованого опалення, немає.

Другий день поспіль управлінці житлом працюють у посиленому режимі, щоб якнайскоріше відновити теплоносій у будинках, що ними обслуговуються. За неповні два дні подачі тепла, управляюча компанія «Житлорембудсервіс» запустила опалення в 268 житлових будинках, «Місто для людей» – 185 багатоповерхівках, «Перспектива» – 9 об’єктах житлового фонду, а також вже тепло в 1 відомчому будинку і 31 будинку ОСББ.

Проведення всіх робіт, пов’язаних зі стартом опалювального сезону, контролює особисто мер міста Малецький. За його дорученням опалення житлового фонду цього року підключать за три доби, а не за 4-5, як зазвичай.

 

Мешканцям верхніх поверхів нагадують про необхідність спустити повітря з мереж. Нагадуємо, що у разі виявлення поривів під час запуску тепла мешканці мають оперативно повідомити про це на гарячу лінію Служби допомоги мера кременчужанам за номером  телефону 1563 або через соціальну мережу «Фейсбук».

Як відомо, тепла погода дозволила відтермінувати подачу тепла в житлові будинки.

Нагадаємо, що 15 жовтня у Кременчуці були підключені до тепла садочки, школи та лікарні.

Раніше повідомлялося, що з ініціативи мера Малецького у Кременчуці знизили тариф на опалення і гарячу воду для абонентів КП “Теплоенерго”.


Источник: kremen.today