591 дитина на Полтавщині має вади слуху

2021-03-03t1Кременчуг Today: 591 дитина на Полтавщині має вади слуху

В Полтавській області на диспансерному обліку з діагнозом сенсоневральна туговухість (СНТ) на 1 січня 2021 року перебуває 591 дитина. З них 322 дітей з інвалідністю, 4 – з первинною інвалідністю. Про це повідомляють “Новини Полтавщини”.

Як розповів лікар-сурдолог, експерт ДОЗ за напрямом сурдологія Олександр Коцюба, діагноз сенсоневральна туговухість (СНТ), глухота є захворюванням внутрішнього вуха. Вона супроводжується порушенням слуху, обумовленим ушкодженням равлика, слухового нерву, стовбура мозку або коркових центрів слуху. Сенсорна (кохлеарна) втрата слуху виникає при локалізації ураження в равлику, нейрональна (ретрокохлеарна) – при патології слухового (равлика) нерву.

Зниження слуху і глухота є серйозною соціальною проблемою. Одна людина з 10 тисяч є глухою або має тяжку втрату слуху. Така людина з часом відходить від суспільства або закривається в собі, не може спілкуватися з іншими. Спілкування за допомогою жестів є доволі складним, та й суспільство не завжди готове до такого спілкування.

Загалом, у світі проживає більше 250 млн слабочуючих людей.

Кременчуг Тудей: 591 дитина на Полтавщині має вади слуху

➤ Новости Кременчуга от 03.03.2021 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today