Аваков нагородив поліцейських, які ліквідували полтавського терориста

2020-08-03t1Кременчуг Today: Аваков нагородив поліцейських, які ліквідували полтавського терориста

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков нагородив поліцейських, які знешкодили особливо небезпечного зловмисника на Полтавщині.

Міністр вручив поліцейським нагородну зброю, а Голова Нацполіції Ігор Клименко – відзнаку «Знак пошани».

«Вами була виконана величезна робота, дякую за ваш професіоналізм, за те що ви спрацювали так чітко та відважно. Хочу відзначити вас персональною нагородною зброєю», – сказав Арсен Аваков.

Під час селекторної наради їх також привітав Президент України Володимир Зеленський: «Вся країна спостерігала за перебігом цієї спецоперації. Ми пишаємося вашим професіоналізмом».

Начальник сектору реагування патрульної поліції Петро Гума розповів, що вів перемовини зі зловмисником майже дві години: «Коли його виявили, я не міг застосовувати зброю, тому що він вийшов буквально за три метри переді мною, у нього вже була граната в руці без запобіжника. Почав з ним розмовляти, тим часом мій напарник викликав підмогу. Я вів з ним перемовини майже дві години. Коли почув постріл, миттєво відскочив».

Як повідомлялося, в ніч на 1 серпня поліція заявила про ліквідацію Скрипника. За словами силовиків, капітан поліції виявив злочинця в нежитловому будинку. Скрипник, погрожуючи гранатою, взяв у заручники й цього поліцейського. Однак у останнього була при собі табельна зброя. Спецназ КОРД точним пострілом ліквідував терориста. 

Читайте також:

Опубліковано відео ліквідації “полтавського терориста”

Кременчуг Тудей: Аваков нагородив поліцейських, які ліквідували полтавського терориста

➤ Новости Кременчуга от 03.08.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today

Подключайтесь к нашим каналам:

tImg fImg iImg