Багатостраждальний обласний аеропорт і досі не обслуговує пасажирів ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 09.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Багатостраждальний обласний аеропорт і досі не обслуговує пасажирів

2019-10-09SpacerКременчуг Today: Багатостраждальний обласний аеропорт і досі не обслуговує пасажирів

Три місяці без рейсів. Міжнародний аеропорт “Полтава”, про відкриття якого було оголошено з великим пафосом і на реконструкцію якого торік витратили 66 мільйонів гривень, і досі не обслуговує пасажирів.

20 червня з полтавського аеропорту вилетів останній рейс. З того часу злітно-посадковою смугою користуються тільки молоді пілоти у навчальних цілях.

В офіційній відповіді телеканалу PTV туроператор, який співпрацював із летовищем, повідомив:

Комісія провела інспекцію аеропорту “Полтава”. Серед недоліків – незадовільний стан покриття злітної смуги, який негативно впливає на роботу літаків. У зв’язку з цим, ми тимчасово зупинили польотну програму. Компанія може відновити польоти після якісного ремонту покриття. Після отримання цих даних, а також аналізу економічної доцільності виконання таких польотів, ми будемо приймати рішення щодо відновлення польотної програми.

Директор Департаменту інфраструктури області не пояснив, чому з Полтави не літають рейси та що роблять для розв’язання проблеми. А директор летовища все ж повідомив: цьогоріч вильотів із Полтави не буде.

“В “Авіакомпанії Скайап” на той період часу не було достатньої кількості бортів. По-друге, дійсно, є певні проблеми зі злітною смугою. Ведуться перемовини про те, щоб відновити польоти з весни у тому графіку, як це було минулого року. Це два вильоти до Шарм-еш-Шейху та два вильоти до Анталії”, – розповів директор аеропорту “Полтава” Володимир Окара.

Виявляється, плити, із яких складається смуга, зміщуються під вагою літака. Через це й не приймають борти. Та цьогоріч з обласного бюджету грошей на ремонт не направили, звертатимуться до депутатів уже 2020 року, передає PoltavskeTV.


Источник: kremen.today