“Битва за три очки” відбудеться сьогодні на арені “Айсберг” ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 05.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: “Битва за три очки” відбудеться сьогодні на арені “Айсберг”

2019-10-05IhorКременчуг Today: “Битва за три очки” відбудеться сьогодні на арені “Айсберг”

На арені «Айсберг» в Кременчуці сьогодні відбудеться центральний матч сьомого туру Української хокейної ліги-Парі-Матч.  «Кременчук» прийматиме  «Дніпро», початок о 14:00.

У минулому поєдинку, які відбувся 19 сентября (в рамках другого туру) в Херсоні, перемогу здобули кременчужани з рахунком 3: 2. У першому періоді «городяни» повели 2: 0 – відзначилися Іван Савченко та Гліб Бондарук. Після перерви спочатку гравці «Дніпра» першими забили шайбу, звівши рахунок до мінімуму. В даному епізоді вдався сольний прохід новачкові херсонців – Міксу Ліпсбергсу. Минуло 4 хвилини і Дмитро Орлов, знову виводить «Кременчук» на відстань в дві шайби – 3: 1. За півтори хвилини до кінця матчу херсонці вдало реалізують більшість і знову зводять результат зустрічі до мінімуму. Головний тренер херсонців Дмитро Підгурський під самий кінець гри випустив, замість воротаря шостого польового гравця. Але цей хід ні до чого не привів.

На даний момент дві команди займають перше і друге місце – у «Кременчука» 18 очок, у «Дніпра» на чотири менше. Дану зустріч можна розцінювати, як битву «за три очки».


Источник: kremen.today