До 1 вересня Крюківський міст перекриватимуть на ремонт


2020-07-21t1Кременчуг Today: До 1 вересня Крюківський міст перекриватимуть на ремонт

З 29 липня  “Південна залізниця” частково перекриватиме Крюківський міст для ремонту деформаційних стиків. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив головний інженер «Південної залізниці» Юзеф Тулей.

Першопочатково планувалося, що ремонт мосту займе до трьох місяців. Однак, за наполяганням мера міста Віталія Малецького, графік робіт переглянули – роботи мають завершити до 1 вересня.

Щодня буде перекрита одна смуга довжиною в 50 метрів.  Для регулювання руху буде встановлено світлофор. Окрім того, патрульна поліція слідкуватиме за тим, що відвести від мосту на об’їзні шляхи вантажний транзитний транспорт.

Щоб розвантажити пасажиропотік, нижнім ярусом мосту пустять електричку, яка курсуватиме чотири  рази на добу. У ній діятимуть пільги, графік руху буде опубліковано згодом на нашому сайті.

Під час конференції розповіли про пошкодження мосту:

Кременчуг Today: До 1 вересня Крюківський міст перекриватимуть на ремонт

Кременчуг Today: До 1 вересня Крюківський міст перекриватимуть на ремонт

Нагадаємо, стики Крюківського  мосту вже давно перебувають у аварійному стані, як і бетонні конструкції навколо них. Міська влада неодноразово зверталася до балансоутримувача мосту – “Південної залізниці” – із закликом почати ремонт.  Нарешті до них прислухались.

Читайте також:

Гордість і проблема Кременчука: на «1+1» розповіли про Крюківський міст

Кременчуг Тудей: До 1 вересня Крюківський міст перекриватимуть на ремонт

➤ Новости Кременчуга от 21.07.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today