До початку опалювального сезону в Світловодську залучили СБУ й прокуратуру ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 11.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: До початку опалювального сезону в Світловодську залучили СБУ й прокуратуру

2019-10-11SpacerКременчуг Today: До початку опалювального сезону в Світловодську залучили СБУ й прокуратуру

Обласна державна адміністрація направила до Кіровоградської обласної прокуратури, управлінь СБУ та Національної поліції в області звернення щодо ситуації з централізованим опаленням у Світловодську.

Про це CBN повідомили у прес-службі ОДА.

«Обласна державна адміністрація рекомендувала СП ТОВ “Світловодськпобут” у разі не погашення заборгованості перед НАК “НафтогазУкраїни” придбавати природний газ на умовах попередньої оплати у інших газотрейдерів, або вирішити питання власникам підприємства щодо поповнення статутного капіталу для погашення вказаної заборгованості. Однак ні Світловодською міською радою, ні власниками вказаного підприємства не були вжиті необхідні заходи для забезпечення отримання номінацій споживання природного газу від НАК “НафтогазУкраїни”, – йдеться у повідомленні.

Раніше за клопотанням прокуратури на 50 відсотків корпоративних прав та внесків до статутного капіталу спільного підприємства «Світловодськпобут» наклали арешт.

Арешт передбачає заборону «вчинення будь-якого роду змін до статуту, статутного капіталу, даних про керівництво юридичної особи, проведення державними реєстраторами будь-яких реєстраційних дій та коригування раніше проведених».

«Завдяки скоординованим діям правоохоронних органів упереджено внесення державним реєстратором до державного реєстру даних про заміну керівника, зміну статутного капіталу, затвердження статуту в новій редакції стосовно вказаного спільного підприємства», – наголосили у прес-службі прокуратури.

Читайте також:

У Світловодську під загрозою опалювальний сезон

Світловодськ і досі не почав готуватися до зими


Источник: kremen.today