Дорогі дороги Біленького

2021-04-20DiduhКременчуг Today: Дорогі дороги Біленького

Правоохоронці неодноразово звертали увагу на завищення витрат на Полтавщині під час будівництва та ремонту доріг. Ще постійно порушується питання обгрунтованості витрат на утримання доріг у Полтавській області. Особливо багато нарікань викликало цьогорічне прибирання снігу.

Тож дивує, що голова Полтавської обласної ради Біленький ніяк не реагує на проблеми у дорожньому господарстві області.

Крім того, досі незрозумілим є принцип відбору доріг для проведення ремонтів. Велика кількість важливих автошляхів взагалі залишається поза увагою Біленького. Незадовільною також залишається якість виконання ремонтів доріг. Для прикладу, дорога до міста Горішні Плавні, яку відремонтували минулого року, не простояла навіть рік. Вже після цієї зими вона буквально посипалася.

Аналізуючи цьогорічні плани обласних дорожників користувачі соцмереж пишуть, що при виборі ремонту доріг враховують не кількість людей, які ними користуються, а можливість отримати більше «навару».  Погодьтеся, що коли ремонт відбувається біля Полтави чи Кременчука, будівельників і контролюють більше. А хто проконтролює якість ремонту дороги десь під Чорнухами?

Раніше повідомлялося, що Агентство місцевих доріг Полтавщини закатало 40 мільйонів у поганий асфальт дороги Кременчук-Горішні Плавні.

Читайте також:

Де Біленький? На Полтавщині обурені жахливим станом доріг

Голова облради Біленький знову в центрі скандалу: тепер через крадіжку майна Кременчуцької громади

Кременчуг Тудей: Дорогі дороги Біленького

➤ Новости Кременчуга от 20.04.2021 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today