Два нови випадки коронавірусу у Кременчуці ➤ новость от Вісник Кременчука

Новости Кременчуга от 02.04.2020 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Вісник Кременчука: Два нови випадки коронавірусу у Кременчуці

Вісник Кременчука: Два нови випадки коронавірусу у Кременчуці

Про це повідомив міський голова Віталій Малецький. Керівник міста зазначає: ” Сьогодні надійшли результати ПЛР-аналізів, які ми направляли в Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України. На жаль, маємо ще 2 лабораторно підтверджених випадки коронавірусу в Кременчуці.

Це мати і донька, 76 і 55 років відповідно. Відомо, що у них був контакт з прибулими з-за кордону сином/братом та його дружиною, які повернулися 10 березня з подорожі до Угорщини. Обидві жінки захворіли та були госпіталізовані 24 березня до інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька».
Тестування швидкими тестами на COVID-19 дало негативний результат. ПЛР-тестування підтвердило наявність у них коронавірусу.

Наразі мати і донька перебувають в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька». Стан матері лікарями оцінюється як тяжкий. Стан доньки – відносно задовільний.
Епідеміологи разом з сімейними лікарями вже відпрацьовують контакти захворілих жінок. У разі необхідності контактні особи без ознак захворювання будуть поміщені на обсервацію в лікарню відновного лікування.

Бажаю пацієнткам якнайшвидшого одужання! Закликаю кременчужан дотримуватися умов карантину та правил особистої гігієни.”


Источник: vestnik.in.ua