Двісті юнаків було урочисто проведено до армії ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 10.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії

2019-10-10SpacerКременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії

Учора, 9 жовтня, відбулася урочиста відправка до Збройних Сил 200 призовників з Полтавського обласного збірного пункту.

Як зазначив заступник обласного військового комісара Едуард Бородай, це чоловіки із усіх районів області віком від 20 до 27 років, які не мають проблем зі здоров’ям та права на відстрочку.

В обласний збірний пункт перші призовники приїхали 7 жовтня. Їх повторно оглянули у військово-лікарській комісії та провели додатковий професійно-психологічний відбір, аби розподілити до різних видів військ. В зону проведення операції об’єднаних сил призовників не направлятимуть, зауважив пан Бородай. Ті, хто має повну вищу освіту, служитимуть рік, решта – 18 місяців, передає Depo.Полтава

Під час урочистостей військовий комісар області, полковник Дмитро Губський, нагородив відзнакою президента України за визначні заслуги в захисті територіальної цілісності країни учасників бойових дій на сході.

Продовжуючи давні традиції, військовим командирам новобранців вручили короваї, а військовий капелан Української православної церкви ієромонах Іоан оголосив напутнє слово солдатам та освятив їх перед початком служби.

Від обласної ради строковики отримали символічні подарунки – речі першої необхідності: ручки, зошити, засоби особистої гігієни. Перед призовниками виступили вихованці військово-спортивного центру «Воїн». Також на урочистостях показали зразки озброєння та одягу, якими зараз користуються українські військові, передає Коло.

Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії Кременчуг Today: Двісті юнаків було урочисто проведено до армії

 


Источник: kremen.today