Гороскоп на завтра: Близнюки – день складеться вдало, Діва – вам несподівано повернуть давній борг ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 16.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Близнюки – день складеться вдало, Діва – вам несподівано повернуть давній борг

2019-10-16nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Близнюки – день складеться вдало, Діва – вам несподівано повернуть давній борг

Доброго вечора, шановні читачі!

На календарі завтра – 17 жовтня, четвер.

За вікном – сонячний і ще теплий день, зранку +11 С, вдень +21 С. Без опадів. Вітер незначний Південний 1,8 м/с.

ОВЕН

Вам варто бути більш уважними з грошима і всім, що стосується матеріальних благ. Перегляньте і перерахуйте все, що у вас є, щоб не допустити помилок. Якщо декілька разів перевірите будь-які грошові транзакції, можете помітити, що оплатили не той рахунок або переказали не ту суму грошей. Вечірній час проведіть з коханою людиною. Вам буде корисно вибратися разом кудись прогулятися, наприклад, у кіно або в кафе. Уникайте необдуманих вчинків. Непередбачуваність і звичка покладатися на успіх можуть нашкодити не тільки вам, а й близьким. Буде краще, якщо заздалегідь подумаєте про те, що ви робитимете  в разі несприятливого розвитку подій. Можете імпровізувати та шукати незвичні шляхи до мети.

ТІЛЕЦЬ 

У вас може створитися враження, що земля тікає з-під ніг, а світ зовсім збожеволів. Замість того, щоб зосереджуватися на невдачах і складнощах, почніть долати проблеми. Що менше будете думати про те, як погано розгортаються події, і що швидше почнете усувати всі складнощі, то швидше все налагодиться. Не бійтеся звертатися по допомогу до друзів, якщо це буде потрібно. Проявіть передбачливість: є ризик зробити помилку, за яку доведеться дорого заплатити. Стрімкий рух до мети забере багато сил та енергії; уникнути перевтоми до кінця дня вдасться небагатьом. Цілком імовірно, що доведеться пожертвувати власними інтересами і планами заради миру в сім’ї. Можливі розбіжності з близькими людьми.

БЛИЗНЮКИ 

Романтичні стосунки зазнають змін. Зрозумієте, що взаємини більше не будуть такими, якими були раніше. З одного боку, ця тенденція до змін злякає вас. З іншого – побачите, як змінюються люди навколо, і зрозумієте, що це стосуватиметься абсолютно всіх. Що швидше усвідомите, що не варто чинити опір змінам, то швидше побачите перші успіхи. Виявиться нелегко знайти спільну мову з коханою людиною, навряд вдасться домовитися про щось важливе. Не варто вдавати, що проблеми не існує, тож будьте готовими спокійно й аргументовано висловити власну думку щодо гострих питань. В іншому ж день складеться вдало. Вплив позитивних тенденцій дасть змогу реалізувати все, що задумали.

РАК 

Опинитеся в ситуації, в якій або зможете дати комусь гарну пораду, або, навпаки, скажете щось таке, що може зламати життя цій людині. У кожного власні звичаї і пріоритети в житті, тому, роздаючи поради, стежте за тим, що говорите. Ви завжди ділитеся корисною інформацією і говорите важливі речі, але люди не завжди можуть правильно тлумачити ваші слова. День подарує шанс подолати давні розбіжності, знайти союзників. Вибирайте правильну лінію поведінки й дотримуйтеся її, хоча це не завжди буде легко. Бажано прислухатися до своєї інтуїції, а не чинити за порадами, що їх вам хтось знехотя дав. Цей день можете посвятити тому, що не потребуватиме концентрації уваги; фізичні й інтелектуальні перевантаження протипоказані.

ЛЕВ 

За день зробите неймовірно багато. Попри те, помітите, що не всі навколо готові до того, щоб прийняти ці зміни. Якщо маєте намір закінчити більшу частину роботи саме цього дня, ніякі зовнішні чинники вас не зупинять. Радше за все, проблема полягатиме в людях. Краще відразу поговоріть з ними й знайдіть компроміс. Велику частину цього дня присвятіть приємному спілкуванню. Зможете легко опинитися в центрі уваги, почнете захоплено фліртувати, заведете нові знайомства. Цілком імовірний початок романтичних історій. Взаємини будуть розвиватися стрімко і швидко захоплять вас. Про домашні справи краще забудьте: представникам знака вони здадуться занадто нудними й одноманітними.

ДІВА 

Мрієте про гнучкість і свободу у професійному житті. Будете неймовірно щасливими, коли зможете самостійно контролювати ваш день і вибудовувати власний робочий темп. Те саме відбудеться й у вашому особистому житті. З’явиться рідкісний шанс контролювати те, що відбувається. День мине спокійно. Будете насолоджуватися неспішним перебігом подій, нагодою відпочити і побайдикувати. Рутинні справи не здадуться нудними, до того ж виконувати їх наодинці вам не доведеться: допоможуть близькі. Ймовірні приємні несподіванки, зокрема і пов’язані з фінансами. Можливе й несподіване повернення давнього боргу. Матимете змогу вкласти гроші у проєкт, який принесе прибуток.

ТЕРЕЗИ 

Висновки стануть недоступними для вас, якщо навколо буде багато чинників, які відволікатимуть. Цей шум у голові, який неможливо заглушити, дратуватиме доти, поки не відпустите ситуацію. Таке буває, коли все складається не на вашу користь. Усе, що потрібно зробити – розслабитися і плисти за течією. Виявиться нелегко визначитися із власними почуттями, емоції будуть суперечливими і занадто сильними, щоб з ними будь-якої миті можна було впоратися. Ваша поведінка може поставити близьких у глухий кут і стане причиною сварки. Незважаючи на найкращі наміри і старання, згладити гострі кути не вдасться, тож уникнути сварок навряд вдасться. Заплануйте візити до родичів, зустрічі з друзями.

СКОРПІОН 

Навіть інтуїція, яка зазвичай вас не підводить, не зможе допомогти подолати одну проблему. Будете ламати голову над тим, що зробити і як швидше усунути всі труднощі, але так і не з’ясуєте, що потрібно робити. Іноді варто визнати той факт, що не час і не місце, щоб щось з’ясовувати. Розслабтеся і чекайте, поки не отримаєте сигнал до дії. Може погіршитися самопочуття. Є небезпека перевтоми, ймовірні інфекції та застуди. Бережіть себе – захворювання, які почнуться цього дня, можуть виявитися серйозними. Відкладіть виснажливу роботу або постарайтеся знайти людей, які допоможуть вам з нею впоратися. Імовірний прогрес у справі, яка не давала вам спокою.

СТРІЛЕЦЬ

Будьте неймовірно сміливими й активними. Ухвалюйте рішення зважено і об’єктивно, постарайтеся не ризикувати в тих чи інших ситуаціях. Але цього дня все може змінитися. Захочете експериментів, тож опинятиметеся в найнеймовірніших ситуаціях. У такому стані відчуєте себе жвавіше. Задумайтеся про те, щоб частіше експериментувати і піддаватися спонтанним рішенням. Намагайтеся триматися в тіні. Що менше уваги до себе привернете, то більша ймовірність, що вас помітить саме та людина, яка потрібна. Цього дня можете починати стосунки, але з проявом ініціативи поспішати не варто, краще спостерігайте за розвитком ситуації. Можуть виникнути розбіжності в сім’ї, але їх буде легко залагодити.

КОЗЕРІГ 

Проблема, яка, як вам здавалося, вже не мала вас турбувати, знову виникне. І як би не хотілося позбутися її, повинні розуміти, що у вас немає вибору – ви повинні з нею впоратися. Подумайте про це, випробуйте своє терпіння і власні навички. Киньте всі сили на подолання цих негараздів ще раз і постарайтеся виконати все максимально правильно, щоб не довелося повертатися до цього знову. Сприятливий день, аби закінчити раніше розпочаті справи, підбити підсумки, розставити акценти і пріоритети. Ви спроможні виконати багато завдань, але задля цього може знадобитися допомога союзників. Подумайте, чим їх можете зацікавити. Хоча наразі краще не чинити на близьких тиск.

ВОДОЛІЙ

Якщо здасться, що люди занадто багато вимагають від вас і ви стаєте заручником ситуації, то, радше за все, проблема в тому, що ви нещодавно зробили або сказали. Ваша поведінка може спонукати когось помилково думати, що згодні відгукуватися на будь-яку примху близьких людей і можете проявити всі свої таланти, вклавши їх у розвиток чиєїсь ідеї. Тепер пожинатимете плоди власних дій. Вам належить ухвалити важливі рішення. Зробити це нелегко: будете хвилюватися через дрібниці й почнете боятися неприємностей. Потрібно визначитися з планами на майбутнє, тягнути час не можна. Цілком імовірно, що корисними виявляться поради людей, про яких мало що знаєте. День буде насичений різноманітними подіями.

РИБИ 

Деякі люди або ресурси, які будуть доступними вам вранці, можуть бути недоступними увечері. Використайте всі можливості якомога швидше, щоб не проґавити шанс. Якщо у вас була ідея, обговоріть її негайно з тими, хто має прямий стосунок до фінансування. Якщо давно поставили перед собою якусь мету, починайте повільно, але правильно до неї рухатися. Головне – дійте й нічого не бійтеся. Цей день буде простим і приємним, він не зажадає від вас ні рішучих дій, ні великих зусиль. Можете покластися на долю: багато само собою складеться найбільш вдало для вас. Часто інтуїція підкаже, як краще вчинити. Матимете шанс вдало залагодити важливі фінансові питання. Правильно розподіліть наявні кошти.

 

 


Источник: kremen.today