Гороскоп на завтра: Діва – не впадайте у відчай, Козеріг – день принесе важливу інформацію ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 08.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Діва – не впадайте у відчай, Козеріг – день принесе важливу інформацію

2019-10-08nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Діва – не впадайте у відчай, Козеріг – день принесе важливу інформацію

Доброго вечора, шановні читачі!

Завтра на календарі – середа, 9 жовтня.

За вікном – зранку +6 С, мінлива хмарність, вдень значно потеплішає до +16 С. Без опадів. Вітер Південно-Західний 5,7 м/с.

ОВЕН 

Натхнення черпатимете всюди. Можете знайти його у співі птахів, у чиїйсь розмові. Суть речей ви усвідомите, радше за все, тоді, коли споглядатимете природу. І коли це станеться, здивуєтеся, що витратили на роздуми занадто багато часу. Ви надаєте значення тільки власним інтересам і планам; це може погано вплинути на взаємини з близькими, стати причиною конфліктів. Відводячи більше уваги тому, що відбувається навколо, помітите багато цікавого. Цілком імовірно, що вдасться навчитися чогось корисного у близьких, скористатися їхнім досвідом. Але не переоцінюйте ідеї: найімовірніше, вони не настільки добрі, як здається. Перш аніж братися реалізовувати задумане, варто все зважити.         

ТІЛЕЦЬ 

Зосередьтеся на справах, які забезпечать кращим соціальним і фінансовим становищем. Це принесе велике задоволення. Можете збільшити власні ресурси за допомогою нового способу заробітку або плідних ділових переговорів. Намагайтеся поліпшити своє життя настільки, наскільки це можливо. Грайте, як чемпіон, – і виграєте більше, ніж програєте. Будьте обережними на початку дня. У цей час легко допустити якісь прикрі промахи, сказати або зробити те, про що згодом доведеться пошкодувати. Часто ви недооцінюєте близьких; особливо небезпечно це, коли йдеться про недоброзичливців – вони можуть сильно нашкодити. Друга половина дня складеться більш вдало. Вона потішить  новими можливостями та планами.

БЛИЗНЮКИ 

День наповнений енергією привітності і дружелюбності. Можете зустріти людину, яка породжуватиме у вас несподівано теплі почуття. Радше за все, це покладе початок співпраці. Точки дотику виникатимуть лише у поважній атмосфері. Ба більше, знайомство може перерости у міцну дружбу. А якщо ні – нічого страшного, насолодіться захопливою бесідою. Цього дня добре буде спілкуватися, шукати однодумців і союзників. Чудово ладнатимете з людьми, багатьох можете залучити на свій бік. Ті, хто раніше недооцінював вас або відчував антипатію, зрозуміють, що помилялися. Ймовірний початок якихось незвичайних романтичних історій. Труднощі можуть виникнути у справах, які вимагають уваги до дрібниць.

РАК 

Існує ймовірність того, що люди порушуватимуть ваші плани. Зірки радять не відходити від своїх пріоритетів і не соромитися повідомляти людям, що їхні прохання повинні бути ввічливими, але наполегливими. Впевненість в особистих кордонах захистить графік від раптових змін. Усе найважливіше варто планувати на першу половину дня. Цей час обіцяє якісь цікаві події, а також зміни на краще саме в тій сфері життя, яка особливо важлива для вас. Ухвалюючи рішення, прислухайтеся до інтуїції: її підказки часто корисніші, ніж поради, які дають знайомі. Можливі незаплановані поїздки, які складуться вдало. Другу половину дня бажано присвятити відпочинку, а не корисним справам.

ЛЕВ 

Кажуть, що наслідування – це щира форма лестощів. Однак варто встановлювати власні стандарти, до того ж бажано вищі, ніж ті, що вже існують. Можливо, самі володієте рисою, якою захоплюєтеся в інших людях. На щастя, ви унікальні у вираженні талантів, кмітливості і сміливості. Дотримуйтесь чудового прикладу інших людей, але ніколи не сумнівайтеся у своїй цінності. Важко буде уникнути непорозумінь на початку дня. У цей час легко піддаєтеся на провокації, можете сказати або зробити те, про що незабаром пошкодуєте. Ймовірні проблеми у стосунках з людьми, від яких багато що залежить. Ваша непоступливість дратує, близькі часто намагаються триматися від вас подалі. До вечора вплив негативних тенденцій знизиться.

ДІВА 

Будьте уважними. Можете укласти вигідну угоду. Багатообіцяльні можливості не з’являються щодня, проте не варто впадати у відчай, якщо їх доведеться шукати самому. Ваш оптимізм вселить надію. Терпіння, старанність і ретельний пошук допоможуть знайти скарб. Важка праця приведе вас у те місце, де ви досягнете успіхів. Важко буде зосередитися на чомусь одному. Ви розриваєтеся між кількома різними справами, часто не доводите розпочате до кінця, тому що змушені робити щось інше, виправляти чужі помилки. Це складний час для тих, хто звик у всьому прагнути досконалості. Чутливі представники знака настільки сильно переживатимуть, що можуть захворіти. Доволі помітно поліпшить настрій спілкування з близькими.

ТЕРЕЗИ 

Можете здобути перемогу, якою б неймовірною вона не здавалася. Дивіться на розвиток подій з позитивом – це стане вашою суперсилою. Понад те, оптимістичний погляд допоможе розширити поле власних можливостей. Не сумнівайтеся. Насолодитеся смаком перемоги вже незабаром. Нервувати не варто. День може принести неприємності, але вони будуть аж ніяк не такими серйозними, як вам спочатку здасться. Не варто також бути відвертими з малознайомими людьми, ділитися з ними своїми проблемами в надії на допомогу. Вас напевно підтримають близькі, і цього буде достатньо, щоб упоратися зі ситуацією. Будь-які рішення, що стосуються грошей, варто ухвалювати у другій половині дня. Інтуїція буде особливо гострою.

СКОРПІОН

Вам здаватиметься, що якби всі бажання в мить здійснилися, ви були б найщасливішою людиною. Але, на жаль, реальність іноді не збігається з фантазіями. Прогрес вимагає часу. Дії наближають вас до мрії, навіть коли здається, що все відбувається дуже повільно. Зірки підказують, що з терпінням і почуттям гумору будь-яке очікування здається коротшим. Спокійний і сприятливий день. У багатьох справах досягнете успіху просто тому, що проявите наполегливість, не кинете розпочате, поставши перед першою перешкодою. Невеликі непорозуміння можливі, але зрозумієте: нічого серйозного не відбудеться, всі помилки можна швидко виправити. Ймовірні невеликі грошові надходження. Вони виявляться доволі до речі.

СТРІЛЕЦЬ

Коли в одній сфері все налагодиться, уваги зажадає інша. Ви хочете, щоб усе налагоджувалося само собою, але факт полягає в тому, що мінливість – характерна риса більшості людей, а вічна гармонія можлива тільки уві сні. На щастя, ви – майстер багатозадачності. Навіть колеги і близькі люди вважають, що ви щиро насолоджуєтеся суєтою. Цього дня корисно буде поспілкуватися, обговорити умови співпраці. Ви добре зрозумієте інтереси інших, здогадуватиметеся про справжні бажання і наміри людей. Навряд хтось зможе приховати від вас важливу інформацію, ввести в оману. Важко даватимуться справи, які вимагають акуратності. Доведеться докласти зусиль, щоб довести їх до кінця.

КОЗЕРІГ 

Критичне мислення відрізняє вас від інших. Незважаючи на те, що така незалежність створює складнощі, ваша впевненість легко з цим упорається. Деякі люди можуть заздрити, а більшість буде захоплюватися вашим умінням робити все по-своєму. Оточення може вважати вас зразком до наслідування, тож пам’ятайте про це, перш аніж щось говорити або робити. Непростий, але плідний день. Доведеться виконувати не тільки звичні справи: очевидно, настав час братися до чогось нового, будете раді нагоді випробувати власні сили. Іноді допоможуть давні знайомі, але значно частіше складатимуться ситуації, в яких можете сподіватися тільки на себе. Друга половина дня принесе важливу інформацію.

ВОДОЛІЙ 

Головним завданням буде допомога людям. Колеги або члени сім’ї можуть відчути себе розгубленими, коли обставини вийдуть з-під їхнього контролю. Кмітливість і гнучкість допоможуть вам і близьким згадати, що тільки ми самі вирішуємо, як ставитимемося до ситуації. Оптимізм спонукає їх наслідувати ваш приклад. Сприятливий день. Матимете змогу зробити багато корисного не тільки для себе, а й для близьких людей. Імовірні вдалі збіги. Відтак зумієте зміцнити власні професійні позиції, обеззброїти суперників, вивести на чисту воду таємних ворогів. Другу половину дня посвятіть спілкуванню. Можете обговорювати важливі питання, зокрема такі, через які раніше виникали розбіжності.

РИБИ 

Можете сміливо тиснути на газ і починати перегони. Легко визначите, до чого прагнете. Однак варто підготуватися і потренуватися перш аніж починати. Існує великий ризик не витримати конкуренцію. Також варто прислухатися до людей, які мають корисний досвід у сфері, в якій розвиваєтеся. Скористайтеся порадами зірок, і приз не змусить себе довго чекати. Ранок буде сповненим переживань і хвилювань. Будь-яку неприємність братимете близько до серця, а зіткнувшись навіть із незначною проблемою, чекатимете справжньої катастрофи. Але насправді серйозних труднощів не виникне. Через декілька годин емоційний фон стане більш стабільним, візьметеся до якихось цікавих справ. Намагайтеся уникати перевтоми.

 

 


Источник: kremen.today