Гороскоп на завтра: Лев – не завжди стримаєте емоції, Стрілець – не кажіть зайвого ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 13.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Лев – не завжди стримаєте емоції, Стрілець – не кажіть зайвого

2019-10-13nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Лев – не завжди стримаєте емоції, Стрілець – не кажіть зайвого

Доброго вечора, шановні читачі!

На календарі завтра – понеділок, 14 жовтня.

За вікном – теплий і сонячний день, зранку +12 С, вдень +20 С. Без опадів. Вітер теплий Південно-Західний 3,2 м/с.

ОВЕН 

Немає сумнівів у тому, що досягнете колосальних успіхів. Ваша енергія битиме ключем, тепер ви здатні зробити те, чого не могли зробити в інші дні. Гарний настрій і спрямованість допоможуть вам надихати близьких і заряджати їх своєю енергією. Професійне життя буквально кипітиме, порадійте тому, наскільки добре вам усе вдаватиметься. День принесе багато несподіванок. Навряд вам вдасться діяти за планом, тож будьте готовими імпровізувати, на ходу ухвалювати рішення. Близькі, мабуть, не зможуть допомогти, але дадуть слушні  поради; варто прислухатися до того, що вам скажуть досвідчені люди. Стане в нагоді те, чого встигли навчитися раніше. Постарайтеся налагодити стосунки з людьми.

ТІЛЕЦЬ 

Ваше романтичне життя може трансформуватися у щось більш серйозне, навіть якщо спочатку все здасться максимально несерйозним. Кокетливість і схильність до флірту приведуть до знайомства з однією людиною, з якою проведете весь день, а до вечора думатимете, що закохалися. Якщо вже маєте другу половину, взаємини можуть перейти на наступний рівень, але тільки якщо обидва партнери захочуть цього. День наповнить любов і романтика. Доволі суперечливий і неспокійний день. Багато чого відбуватиметься не так, як хотілося б, постійно доведеться коригувати плани. Почнете нервувати через те, що не заслуговує на увагу. Варто прислухатися до порад давніх знайомих: так зможете уникнути помилок.

БЛИЗНЮКИ

Будьте обережними з проблемами, які здаються нешкідливими – за дрібними труднощами можете розгледіти серйозну складну ситуацію. Якщо не залагодите вчасно цю проблему, то ризикуєте опинитися в неприємній ситуації. Не витрачайте багато часу на пошуки рішення – воно лежатиме на поверхні. День видасться неспокійним. Справ і турбот виявиться значно більше, ніж ви очікували, доведеться поспішати, щоб усе встигнути. Можливі незаплановані зустрічі, можуть нагадати про себе люди, від яких давно не отримували звісток. Виявиться важко знайти спільну мову з близькими: не завжди зрозуміло, чого вони хочуть від вас, до того ж дехто воліє приховувати справжні наміри. Це не найкращий день для важливих розмов.

РАК 

Почуття й емоції можуть відволікати вас від обов’язків. Щоб не втратити змоги поділитися цими емоціями з кимось, хто важливий для вас, не намагайтеся заглушити їх. Ці почуття накриють вас із головою, а отже, найкраще забути про важливі рішення і дати волю емоційності. Робочі моменти можете відкласти на наступний день без будь-яких наслідків. Буде нелегко знайти спільну мову з близькими: вони почнуть висувати претензії і не завжди зрозуміють вас правильно. Ймовірні дрібні помилки, прикрі промахи, через які не вдасться вчасно довести справи до кінця. Варто бути обережними у фінансових питаннях. Покупки, зроблені під впливом моменту, навряд будуть вдалими.

ЛЕВ

Щоб вибратися з глухого кута, доведеться багато працювати. Однак прогрес і подальший розвиток вашого проєкту почнеться не так скоро, як вам хотілося б. Навіть за умови, що виберетеся з тупика, ви не зможете відразу ж продовжити роботу. Поки немає тих сприятливих умов, у яких могли б показати весь свій потенціал і досягти кращих успіхів. Вам не завжди вдасться стримати емоції. Вони почнуть штовхати на вчинки, про які згодом доведеться пошкодувати. Цього дня небажано з’ясовувати стосунки з близькими, обговорювати важливі питання, говорити про серйозні речі. Зіштовхнувшись з людиною, яка хоч у чомусь не поділяє ваші погляди, надовго втратите самовладання.

ДІВА

Опинившись у несприятливій ситуації, будете схильні приховувати власні думки й емоції,. Хтось вестиме себе вкрай неприпустимо, але не зможете дорікнути цій людині в такій недоречній поведінці. На жаль, поки не з’ясуєте, як найкраще присоромити цю людину, будете мовчати, як риба. Але заслуговуєте справедливого вирішення цієї ситуації, тому зробите все, щоб незабаром розкрити справжні наміри цієї людини. Хоча деякі труднощі можуть виникнути, день усе ж складеться цілком вдало. Не шукайте легких шляхів до мети, часто експериментуйте, не бійтеся ризикувати – й досягнете успіху. Матимете змогу поспілкуватися з незвичайними, видатними людьми. Вони дадуть чудові поради.

ТЕРЕЗИ 

Творче мислення постане перед певними складнощами. Вас очікує довгий шлях усвідомлення і прийняття себе такими, якими ви є. Тепер творчість буде тісно пов’язана з роботою, всі емоції так чи інакше стануть помітними в тому, над чим працюєте. Цей момент може бути корисним для розвитку вашої кар’єри, якщо все зробите правильно. Скеруйте всю вашу енергію й емоційність у робоче русло. День обіцяє бути веселим і цікавим. Особливо плідним його не назвеш: багато справ буде важко довести до кінця, до того ж можуть виникнути несподівані затримки, через які бажаного не вдасться досягти. Зате добре проведете час у компанії друзів і гарних знайомих. Вдало складуться розважальні поїздки.

СКОРПІОН 

Не зможете виконувати власні обов’язки належним чином. Щоб вийти переможцем навіть у такій, здавалося б, безпросвітній ситуації, вам знадобиться одна особлива тактика, яка допоможе повернути впевненість і забезпечити неймовірні успіхи. Тактика лежить на поверхні, якщо будете доволі уважними, помітите її практично відразу і використаєте у своїй роботі. Відчуєте приплив життєвих сил і зрозумієте, що здатні на багато. Інтуїція не підведе: завдяки її підказкам знайдете вихід із непростих ситуацій, зможете взяти гору над сильними суперниками. До того ж вам пощастить. Багато Скорпіонів ухвалять правильні рішення, які стосуються грошей, укладуть угоди, які незабаром принесуть прибуток.

СТРІЛЕЦЬ 

Віддасте перевагу зберігати спокій навіть у найскладніших ситуаціях. Комусь може здатися, що вам набридло те, що робите, не реагуйте на всі ті труднощі, які постійно спливатимуть у роботі. На щастя, від більшості людей прихована банальна і доступна правда. Насправді знаєте, що, змінивши ставлення до ситуації, ви тільки допоможете собі швидше знайти рішення і подолати складнощі. Намагайтеся не казати зайвого: будь-яку інформацію, якою ділитеся, можуть використати проти вас. Цілком імовірно, що люди, які були вашими союзниками, змінять власну позицію і відтепер з ними доведеться бути насторожі. Краще не давати обіцянок ні професійного, ні особистого характеру.

КОЗЕРІГ 

Набридне та кількість емоцій, яка день у день наздоганяє вас і не дає спокою. Ви б хотіли вести себе інакше в деяких ситуаціях, але іноді контролювати свою чутливість неможливо. Схоже, вам пора відпочити від роботи. У тій кількості завдань і проєктів, в яких ви загрузли, абсолютно не зможете знайти часу на відпочинок. Візьміть перерву й відпочиньте. Ви вразливі та ранимі, можете гостріше, ніж зазвичай, реагувати на зауваження на власну адресу. Через це можуть виникнути сварки, але вдасться залагодити ситуацію і відновити взаєморозуміння. Намагайтеся не давати обіцянок: ви схильні переоцінювати свої сили і мало замислюєтеся про те, наскільки складно буде стримати слово.

ВОДОЛІЙ 

Ви настільки незалежні від людей і їхніх порад останнім часом, що забули про те, що іноді можете звертатися до когось по допомогу. Останнім часом навіть не замислювалися над тим, що хтось може пролити світло на ваші складнощі, над якими давно ламаєте голову. Зверніться до того, хто зможе допомогти вам, і почуєте найцінніші та мудрі слова, яких так бракувало в роботі над проєктом. Зможете домогтися вагомих успіхів, якщо не відступите перед перешкодами, які можуть виникнути на шляху. Щось напевно відбуватиметься не за планом, але вас це навіть потішить, адже відкриєте нові можливості. Ймовірні приємні знайомства. Виявиться неважко створити на людей гарне враження, завоювати їхню симпатію і довіру.

РИБИ

Те, як складуться обставини, породить у вас бурю емоцій і почуттів. Інтуїція підкаже вам, що можете використати цей приплив творчої енергії в роботі, але варто бути обережнішими, адже полум’я і пристрасть не повинні горіти занадто яскраво, інакше все зіпсуєте. Щоб контролювати цей потік енергії, знадобиться допомога людини, чий погляд на речі більш холодний і розважливий, ніж ваш у цій ситуації. Виявиться важко зберігати самовладання. Піддавшись на провокації, почнете говорити і робити те, про що пізніше пожалієте. Можливі незначні фінансові втрати, невдалі покупки. Укладені поспіхом угоди не виправдають очікувань. Намагайтеся уникати конфліктів на роботі і вдома. Шукайте компроміси.

 

 

 


Источник: kremen.today