Гороскоп на завтра: Лев – заплануйте свої справи, Риби – можливі неочікувані покупки ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 14.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Лев – заплануйте свої справи, Риби – можливі неочікувані покупки

2019-10-14nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Лев – заплануйте свої справи, Риби – можливі неочікувані покупки

Доброго вечора, шановні читачі!

На календарі завтра – 15 жовтня, вівторок.

За вікном – ще один сонячний та теплий день, зранку +12 С, вдень +22 С. Без опадів. Вітер незначний Північно-Західний 1,6 м/с.

ОВЕН 

Сподіваєтеся, що ваш монолог зрозуміє людина, до якої з ним звернетеся. Але що більше переживаєте, то яскравішими стають емоції, а що ви емоційніші, то складніше висловлювати думки. Саме час трохи відпочити і дати собі час заспокоїтися. Будьте впевнені, йога або медитаційні прийоми допоможуть вам налагодити дихання і повернутися у форму. Тільки зі спокійною душею зможете донести все, що хочете, до потрібної людини. Ви налаштовані рішуче, не відступите, якщо на шляху виникнуть труднощі. Вдасться закінчити справи, розпочаті раніше, отримати відповіді на питання, які хвилювали вас останнім часом. Можуть з’явитися нові бізнес-ідеї, деякі Овни знайдуть спосіб значно збільшити власні доходи.

ТІЛЕЦЬ 

Здоровий баланс між вашим тілом і душею – це ключ до успіху. Якщо добре себе почуваєте – то все вдаватиметься. Це факт, який важко заперечити, тому дбайте про себе і про власне здоров’я. Коли відчуєте, що ваші сили вичерпуються – набирайтеся їх і будьте готові дати собі час відпочити. Декілька годин у спокійній атмосфері будуть на користь. Виявиться нелегко порозумітися з близькими. Ви недовірливі, багатьох можете образити своєю підозрілістю. Цей підхід допоможе не стати жертвою шахраїв або пішаком у чужій грі. Не соромтеся задавати незручні запитання і перевіряти відповіді. Можуть виникати розбіжності з близькими. Іноді вигідніше піти на поступки, аніж відстоювати власну думку.

БЛИЗНЮКИ 

Коли вимагаєте любові і розуміння, подумайте, а чи даєте ви ці ж речі натомість? Так само чесні з усіма, як вимагаєте від когось? Ви багато робите для людей? Якщо так, безумовно, маєте право просити про те, що вам потрібно. Але пам’ятайте: люди не дають те, що хочете, просто так. Взаємне розуміння та вміння слухати і чути – ось що важливе в будь-яких взаєминах. День буде неспокійним. І річ не стільки в численних подіях, скільки у вашому настрої: він змінюватиметься надто часто. Речі, які раніше здавалися звичними і природними, несподівано почнуть дратувати. Люди, з якими ще зовсім недавно було легко знайти спільну мову, виводитимуть з рівноваги. До кінця дня трохи заспокоїтеся.

РАК 

Життя не стоїть на місці, і ви бачите, як минула хвилина, дві, три… Все добре і погане забувається, складно в цьому світі хаосу і сумбуру на чомусь зосередитися. Вас відвідають думки про серйозні речі, почнете копатися в минулому, забуваючи про те, де ви живете. Роздуми про сенс життя допоможуть отримати багато відповідей на питання, що цікавлять вас. День краще присвятити відпочинку, ніж важливим справам. Можна закінчити те, що розпочали раніше. Перш аніж братися до чогось нового, треба все як слід обдумати й оцінити власні сили. На жаль, існує великий ризик, що не доведете розпочате до кінця, а згодом шкодуватимете про це. Ймовірні розбіжності зі старшими родичами.

ЛЕВ 

З одного боку, не хочете нічого робити і мрієте пролежати в ліжку весь день, але з іншого, прагнете звернути гори і почати працювати над одним важливим проєктом. Ваш настрій змінюватиметься щохвилини і продуктивності від такого стану буде мало. Щоб з’ясувати, як вам буде комфортніше, напишіть список справ. На початку дня варто бути обережнішими. Ви схильні йти на ризик, хоча це зовсім не обов’язково, і занадто багато ставити на карту. Справа може обернутися великими втратами. Краще вибирати більш надійні і безпечні способи досягнення поставленої мети. В іншому день сприятливий. Матимете змогу обговорити важливі питання та навести лад у справах.

ДІВА 

Якщо грошові турботи виведуть вас із рівноваги, шукайте рішення негайно. Не можете дозволити собі робити паузи і забувати про такі важливі проблеми. Проблема в грошах стане початком інших проблем, якщо не розв’яжете її. Буде складно знайти швидке і правильне рішення, але ви впораєтеся. Зверніться по допомогу до родичів і друзів, можливо, вони опинялися в такій катастрофічній ситуації і зможуть запропонувати вам варіанти. Проте вас чекатиме загалом плідний і вдалий день. Обставини можуть складатися не найсприятливішим чином, але це не завадить вам досягти бажаного і залагодити термінові справи. Вдасться викрити таємних ворогів, обеззброїти недоброзичливців, які заважали вам.

ТЕРЕЗИ 

Знаєте, що перш аніж дозволити собі піти у відпустку або поїхати на вихідні, повинні залагодити давні проблеми, щоб нічого не турбувало і не хвилювало вас. Однією з таких проблем стане конфлікт з однією людиною. Постарайтеся знайти в собі сили і зробити перший крок до примирення. Будьте обережні, особливо на початку дня. Легко припуститися помилок, які призведуть до неприємностей, зробити необачні вчинки або сказати щось зайве. Тримайтеся подалі від тих, хто любить інтриги: такі люди особливо небезпечні. У другій половині дня потрібно зосередитися на термінових справах. Цілком імовірно, що заради них доведеться пожертвувати відпочинком, але ви про це не пошкодуєте.

СКОРПІОН

Як би вам не хотілося, але внутрішні проблеми завжди підштовхують до змін. Ви не з тих людей, хто буде сидіти і чекати, поки все само внормується. На жаль, зміни неминучі, і навіть якщо не хочете їх приймати, зрозумієте, що інакше ніяк. Зберіть сили докупи і починайте долати негаразди. Не бійтеся ризикувати і пробувати щось нове, адже будь-які зміни – на краще. Матимете шанс зробити багато корисного не лише для себе, а й для близьких. Інколи доведеться втручатися в чужі справи, але зробите це тактовно, що навряд хтось образиться. Вдасться допомогти другу або іншій близькій людині, що опинилася у складному становищі. Друга половина дня обіцяє плідні ділові переговори.

СТРІЛЕЦЬ 

Відчуття, ніби ви не у своїй тарілці, підштовхує до роботи над собою і над своїми недоліками. Хочете розвиватися, і ключовим чинником для вас стане потреба оточити себе однодумцями і людьми, які будуть мотивувати вас, а не тягнутимуть на дно. Пошук однодумців може затягнутися на тривалий період, але ви впораєтеся, якщо спочатку будете шукати в правильних місцях. Справ може виявитися більше, ніж зазвичай. Зірки до вас прихильні, ви напевно доведете до кінця все, до чого братиметеся. Швидко досягнете успіхів там, де потрібні творчий підхід і фантазія; оригінальні ідеї виявляться вдалими. Добре починати щось нове та експериментувати. Інтуїція вам підкаже, коли потрібно піти на ризик.

КОЗЕРІГ 

Ви не з тих, хто розкриває власні секрети, але це саме те, що потрібно зробити. Незважаючи на ваше вміння обходитися без допомоги близьких і самостійно переживати труднощі, зараз вам, як ніколи раніше, потрібні підтримка і турбота. Дозвольте собі отримати їх, звернувшись до близьких з проханнями про допомогу. Поділіться з ними переживаннями, не бійтеся бути щирими й отримаєте частку турботи і декілька слушних порад. Не все дасться легко. Часто обставини складатимуться не на вашу користь, доведеться проявляти наполегливість, щоб досягти успіху. Не здавайтеся – є шанс домогтися визначеної мети. Друзі і союзники допоможуть вам, якщо у цьому виникне потреба.

ВОДОЛІЙ 

Любите випадкові зустрічі з приємними людьми і теплі розмови про все і ні про що. Зустрінете цікаву для вас людину у випадковому місці і між вами зав’яжеться розмова. За розмовою втратите лік часу, коли опам’ятаєтеся, виявиться, що ви вже декілька годин безупинно говорите. Від цього дня станете знайомими, а трохи згодом –  і близькими друзями. Ви налаштовані рішуче і готові на багато чого, щоб досягти успіху, але не завжди вибираєте правильний шлях до мети. Люди, які раніше вас підтримували, тепер можуть перешкоджати, оскільки поставлять на перше місце власні інтереси. Поїздки заберуть більше часу, ніж ви очікували, виявляться доволі нудними. У дорозі можуть виникати несподівані труднощі.

РИБИ 

Довіряєте людям і люди вірять вам. Вони відкривають вам навіть найпотаємніші речі. Однак довіра, повага і добре ставлення можуть зіпсуватися, якщо випадково вибовкаєте чийсь секрет. Але ви не з таких. Цінуєте те, що люди можуть до вас звернутися. Вони можуть бути впевнені, що збережете їхню таємницю. Не відкладайте важливі справи: шанси залагодити їх будуть вищими у першій половині дня. Це стосується і відповідальних переговорів. Що ближче до вечора, то важче виявиться знайти спільну мову зі співрозмовниками, досягти компромісів. Цілком імовірно, що ваша допомога буде потрібна комусь із давніх знайомих, вас це змусить змінити плани. Можливі значні витрати, незаплановані придбання.

 

 

 


Источник: kremen.today