Гороскоп на завтра: Овен – фінансові питання не обговорюйте, Водолій – знайдете рішення багатьох проблем ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 02.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Овен – фінансові питання не обговорюйте, Водолій – знайдете рішення багатьох проблем

2019-10-02nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Овен – фінансові питання не обговорюйте, Водолій – знайдете рішення багатьох проблем

Доброго вечора, шановні читачі!

На календарі завтра – 3 жовтня, четвер.

За вікном – зранку сонячно +13 С, вдень небо захмариться, повітря прогріється до +23 С. Без опадів. Вітер Південний 4,1 м/с.

ОВЕН 

Можливості на роботі підштовхнуть до руху вгору кар’єрними сходами і мотивуватимуть працювати ще більше і краще. Проте цей процес може бути занадто динамічним, іноді позбавляючи вас сил та енергії, а іноді й зовсім спустошуючи. Завданням у цей період буде знайти декілька годин на відпочинок, щоб не розтратити власні сили і залишити хоча б трохи енергії для себе і сім’ї. Початок дня буде складним. Доведеться виправляти чужі помилки, брати на себе відповідальність за інших. Усе це змусить нервувати. Не варто обговорювати фінансові питання, а тим паче, залагоджувати їх. У фінансових справах легко зробити помилку. Вплив позитивних тенденцій згодом посилиться.

ТІЛЕЦЬ 

Вміло «дістанете» найнеймовірніші ідеї зі своєї підсвідомості, навіть не здогадуючись, що саме звідти потрібно черпати натхнення. Раніше вам здавалося, що копирсатися у власних думках і занурюватися глибоко у підсвідомість – безглуздо, однак тепер зрозумієте всю важливість цього процесу. Відповіді на питання доволі рідко лежать на поверхні, частіше їх можна знайти у глибинах підсвідомості. Несприятливий день щодо спілкування. Багато зустрічей минуть значно напруженіше, ніж ви очікували, і не принесуть потрібних плодів. Небажано обговорювати питання, пов’язані з грошима або майном. Переговори, які стосуються зміни роботи або початку співпраці з партнерами, навряд виявляться вдалими.

БЛИЗНЮКИ 

Для дружніх стосунків не найсприятливіший період. У вас з’явиться нав’язливе бажання зблизитися з новим товаришем, а як відомо, це можливо тільки тоді, коли поговорите відверто. Однак не знаєте, чи хоче друг того ж, що й ви. Намагайтеся робити якісь кроки назустріч. Краще вже із самого ранку налаштуватися на боротьбу. Навряд вдасться легко досягти успіхів, але якщо докладете зусиль, то все можливо. Близькі частіше заважатимуть вам, ніж допомагатимуть. І зроблять це не тільки недоброзичливці та вороги, а й нещодавні союзники. Останні не споруджують спеціально перешкод на вашому шляху, але можуть допустити якісь помилки, через які ви постраждаєте.

РАК 

Ніхто з ваших знайомих і близьких уже не дивується, коли бачить, наскільки глибоко занурюєтеся в роботу і соціальні взаємини. Для вас робота стане метою номер один, хоча завжди відводите їй дуже багато часу. Робочі конфлікти – абсолютно нормальне явище, яке лише зрідка по-справжньому турбує вас. Люди, висловлюючи свою думку таким чином, випускають пар і діляться тим, чим ніколи б раніше не поділилися. День буде хоч і непростим, але вдалим і плідним. Не літайте у хмарах, а дивіться на речі реально. Це допоможе досягти успіху там, де інші зазнали невдачі. Можливі ділові пропозиції. Цілком імовірно, що люди, з якими ви раніше працювали, нагадають про себе, поділяться цікавими ідеями та планами.

ЛЕВ 

Ваше бажання не сидіти на місці, а постійно рухатися вперед допоможе раз у раз знаходити нові способи кар’єрного просування. Майте на увазі, що навіть нехитрі ідеї можуть привести вас до успіху. Навіть той метод, який здасться банальним, буде геніальним у своїй простоті. Однак рішення, ухвалені без плану, можуть, навпаки, нашкодити вашому кар’єрному зростанню. Намагайтеся записувати кожну ідею, щоб нічого не проґавити. Вдалий день. З’являться чудові ідеї, нові плани, а головне – енергія й ентузіазм, потрібні, щоб втілити задумане в життя. Не турбуйтеся через дрібниці. Будь-які труднощі і проблеми, які виникнуть, незабаром залишаться в минулому. Можливі приємні зустрічі.

ДІВА 

Пориньте у створення чогось особливого. Цілковита концентрація може принести плоди. Деякі особи будуть лаяти вас за надмірну активність і натякнуть, що потрібно більше відпочивати, проте ви знаєте, що це постійне зусилля забезпечить щасливе життя вашим дітям. Відповідний день для роботи, зокрема складної і відповідальної. Легко знайдете союзників, на ваш бік можуть стати доволі впливові люди. Ймовірні вдалі збіги, завдячуючи яким успішно закінчите важливі справи. Дехто укладе вигідні угоди, знайде спосіб значно збільшити доходи. Гармонійно складуться стосунки з близькими. Можете спокійно обговорити питання, через які виникали розбіжності, домовитися про все.

ТЕРЕЗИ

Ви звикли спілкуватися на рівних навіть із вищими посадою. Усі ми люди, тож ви не можете змагатися, адже у кожного власний шлях. Однак зобов’язані завжди змагатися зі собою вчорашніми. Ви повинні намагатися бути кращими день у день, щоб потім, навіть якщо вам не важлива ваша посадова позиція, виявитися вищими за колег. У цьому плані конкуренція існує, як би ви це не заперечували. Виявиться нелегко зосередитися на роботі: ваші думки часто полонитимуть ті, що не матимуть до неї ніякого стосунку. Можливі розбіжності з колегами. Навіть невелика суперечка може закінчитися конфліктом, якщо вчасно не підете на поступки. Можуть змінитися взаємини з давніми партнерами.

СКОРПІОН 

Ваша рутина стане настільки одноманітною, що побачите сенс тільки у глобальних змінах. Тепер, змінивши деякі повсякденні звички, відчуєте приплив енергії і сил, щоб вести справи ще активніше і домагатися успіхів продуктивніше, ніж раніше. Крім того, змініть підхід у спілкуванні з колегами, це дасть змогу отримати максимум підтримки з їхнього боку і досягти своєї мети швидше, ніж планували. Цього дня можете залагоджувати складні питання. Ви спроможні залагодити неоднозначну ситуацію, зосередитися і помітити дрібниці, які можуть виявитися важливими. Немає потреби поспішати, перш аніж зробити будь-який вчинок, ви зможете все обміркувати. Гармонійно складуться ділові взаємини.

СТРІЛЕЦЬ 

Чудово самовиражаєтеся, ваша творча фантазія завжди заряджена максимально. Ви поспішаєте у своїх справах і завжди хочете швидко закінчити один проєкт, щоб узятися до наступного, але ця динаміка може призвести до неприємних наслідків. Емоційне вигоряння – серйозна перешкода на шляху кожної цілеспрямованої людини. Можете довести себе до стану, коли руки самі опустяться і не захочете нічого робити. Виявиться складно зосередитися на справах. Чимало енергії віднімуть хвилювання і переживання, про справжню причину яких можете навіть не здогадуватися. Будете частіше, ніж зазвичай, подумки повертатися до якихось неприємних подій минулого, згадаєте про помилки, виправляти які вже пізно.

КОЗЕРІГ

Ви завжди були за справедливість, і якщо робите помилки, готові відповісти за власні вчинки. У будь-яких стосунках будьте готовими піти на компроміс, але рівність – це одне з основних правил, яке не можна зламати. Кожен член вашої родини повинен вести себе належним чином. Усі люди роблять помилки, і не можна їх звинувачувати за це. Постарайтеся ставитися до дрібних промахів спокійніше і не реагуйте на них різко. Початок дня сприятливий. Цей час сприятливий для роботи, особливо, якщо вона вимагатиме творчого підходу, фантазії та винахідливості. Там, де інші зазнали невдачі, ви ухвалите нестандартні рішення і досягнете успіху. У другій половині дня будьте більш розбірливими у спілкуванні.

ВОДОЛІЙ 

Намагайтеся залучити якомога більше людей до вашого проєкту. Знайдіть спосіб піднести ідею і мету так, щоб залучити колег і друзів до цієї роботи. Але не витрачайте на це багато часу. Зосередьтеся на дрібницях проєкту і більше думайте про нього. Таким чином вам вдасться знайти рішення багатьох проблем заздалегідь і не допустити глобальних помилок. Вас очікує сприятливий день. Матимете змогу добре провести час, побувати в якихось незвичайних місцях. Якщо підете на світські заходи, то неодмінно опинитеся в центрі уваги і будете цьому раді. Ймовірні знайомства, які можуть отримати романтичне продовження. Ви чарівні, багатьом подобаєтеся, а дехто може і закохатися з першого погляду.

РИБИ 

Вам подобається, що друзі завжди прагнуть багато заробляти і не шкодують грошей на себе і розваги, але тепер відчуєте себе білою вороною і заручником ситуації. Незважаючи на те, що ваші фінанси співають романси, намагаєтеся відповідати рівню друзів і знайомих, проводячи з ними час. Однак ви повинні грамотно розставити пріоритети і зізнатися собі, що наразі не можете дозволити собі таку розкіш. Ваше хвилювання заважатиме спокійно довести до кінця розпочаті справи. Частіше, ніж зазвичай, відволікаючись від роботи, ризикуєте допустити помилки. На щастя, поруч буде людина, яка допоможе уникнути їх. Небажано ухвалювати рішення, пов’язані з грошима: в таких питаннях інтуїція може підвести.

 

 

 

 


Источник: kremen.today