Гороскоп на завтра: Овен – все гладко, Скорпіон – покажіть, на що здатні ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 12.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Овен – все гладко, Скорпіон – покажіть, на що здатні

2019-10-12IhorКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Овен – все гладко, Скорпіон – покажіть, на що здатні

Доброго вечора,  шановні читачі.

Завтра неділя, 13 жовтня. У Кременчуці з ранку та до самого вечора небо буде ясним. Без опадів.

ОВЕН

Повсякденні проблеми потребуватимуть значно більше уваги, ніж зазвичай. У взаєминах усе буде гладко, але в якихось моментах не будете впевненими і не знатимете, як вчинити правильно в тій чи іншій ситуації. Використайте ці емоції, щоб згадати свої попередні стосунки, спираючись на досвід і роблячи висновки.

Вас чекає неспокійний і відповідальний день. Домогтися успіху буде важче, ніж ви припускали; знадобляться обережність, увага до дрібниць. Цілком імовірно, що доведеться залагоджувати справи, до яких не лежить душа, відклавши заради цього заплановані зустрічі і розваги. Можливий початок романтичних стосунків, які будуть стрімко розвиватися.

 

ТЕЛЕЦЬ

Якщо обставини складуться не так, як ви того очікували, радше за все, доведеться зробити перерву в роботі і ще більше вивчити все, що відбувається. Перерва триватиме недовго, поки вам не стане зрозуміло, як і що робити далі. Присвятіть вільний час відпочинку, щоб розслабитися і набратися сил. Проведення часу заради власного задоволення стане чудовим закінченням дня.

Ви здатні досягти успіхів. Однак не поспішайте. Перш аніж починати діяти, потрібно оцінити ситуацію загалом, спробувати передбачити, як можуть розвиватися події. Щоб усе обміркувати, потрібний певний час; нікому не дозволяйте квапити вас. Правильно розставляйте пріоритети: це допоможе протистояти спокусам, яких буде чимало.

 

БЛИЗНЮКИ

Потік упевненості дасть волю творчим інстинктам. Експериментуйте з дрібницями у проєкті, над якими працюєте. Помітите один елемент, який ідеально вписуватиметься в загальну картину, тоді зможете використати його в подальшому просуванні вашого проєкту. Пам’ятайте, що всі відсутні елементи не обов’язково повинні вписуватися на цьому етапі.

На початку дня краще нічого нікому не обіцяти: стримати слово буде важче, ніж ви думаєте. Можуть несподівано виникнути проблеми, які завадять вчасно довести до кінця розпочаті справи. Декому до того ж доведеться витратити чимало часу на виправлення чужих помилок. Друга половина дня мине спокійніше. Вона не принесе серйозних потрясінь.

 

РАК

Істина, яку відкриєте для себе, може стати ключем до успіху. Друзі та рідні будуть ділитися з вами корисними порадами, прислухайтеся до їхньої думки. Саме те, що придумаєте і реалізуєте, принесе колосальний успіх. Навіть подумаєте про те, щоб рідше звертатися до близьких по допомогу і намагатися залагоджувати проблеми самостійно.

Незважаючи на труднощі, які цілком імовірні, ви не втратите оптимізму. Це додасть привабливості, до вас потягнуться близькі, які не можуть похвалитися таким поглядом на життя. Можливі знайомства з людьми, для яких станете наставником. Виявиться важко зосередитися на чомусь одному, доведеться розриватися між декількома важливими справами. Не пропустіть жодної дрібниці.

 

ЛЕВ

Виявиться важко звузити ваш фокус до однієї або двох можливостей, щоб встигнути зробити все, що поставлено на карту. Доведеться вибирати між двома варіантами, а на це потрібно багато часу, щоб вибрати найоптимальніший варіант. Зрозумієте, що неможливо мати все і володіти всім. Такі обмеження стануть для вас викликом, будете намагатися отримати якомога більше з того, що запланували.

Постарайтеся встигнути якомога більше в першій половині дня: саме цей час буде найбільш сприятливим. Потім можуть виникнути труднощі, і незначні, і більш серйозні. Цілком імовірно, що вас підведуть перевірені союзники, люди, на яких звикли покладатися в усьому. Варто бути напоготові зі знайомими.

 

ДІВА

Не ламайте голову над новим планом. Не потрібно витрачати на це так багато часу, тому що навряд зможете придумати щось абсолютно геніальне. Цей день краще витратити на дрібні проблеми, щоб наступного дня взятися до роботи з новими силами і без вантажу на плечах.

Намагайтеся бути поблажливими і терплячими до чужих слабкостей, інакше навряд зможете уникнути конфліктів. Близькі не завжди зрозуміють вас правильно, потреба пояснювати очевидне неабияк дратуватиме. Але якщо не дасте волю емоціям, то спілкування стане більш приємним. Цілком імовірно, що нагадають про себе давні знайомі, ділові партнери. Від них можете чекати цікавих пропозицій. Ймовірність нездужань висока.

 

ТЕРЕЗИ

Ви готові чекати, скільки буде потрібно, щоб роздобути те, що вам так важливо. Зрозумієте, що будь-яке терпіння окупиться подвійно, саме воно потрібне, аби досягнути кращих успіхів. Проте лишень терпіння може бути недостатньо – ви повинні також працювати і робити все, щоб максимально наблизитися до свого успіху. Таким чином перед вами відкриється багато можливостей.

Найкраще цей день посвятити відпочинку. Якщо є змога відкласти справи і приємно провести час, саме так і варто вчинити. Намагайтеся вибирати легкі, невтомні заняття. Важливі завдання можуть даватися нелегко, особливо в першій половині дня. Не потрібно долати всі труднощі наодинці: варто звернутися до союзників.

 

СКОРПІОН

Вам буде складно знайти відповідь на одне важливе запитання. Однак погляд зсередини на проблему допоможе з’ясувати все, а тоді зможете наблизитеся до істини. Відчуєте, що повинні виразити себе, коли вам випаде така нагода. Заявіть про себе й покажіть усім, на що здатні.

Чудовий день для роботи, навчання і будь-яких справ, які вимагатимуть роздумів. Ви у всьому будете керуватися здоровим глуздом, не піддаватиметеся швидкоплинним емоціям. Імовірність помилок за такого підходу невисока. Однак можуть виникнути проблеми там, де потрібні творчість і фантазія. До того ж не завжди вдасться порозумітися з близькими: не помітите прихованого сенсу в тому, що вам говорять.

 

СТРІЛЕЦЬ

Розширення власного мислення і вміння дивитися на події під різними кутами дасть багато привілеїв. Довіряйте інтуїції, щоб залагодити проблеми. Створіть стратегію, в якій будете відчувати себе максимально розслаблено і комфортно, щоб домогтися колосальних успіхів. До вечора, коли у вас залишиться трохи вільного часу, проведіть його з сім’єю.

Інтуїція ваш незамінний помічник у всьому. Навряд матимете змогу обдумувати кожне рішення: ситуація вимагатиме швидких і рішучих дій. По пораду звертайтеся тільки до людей, які поділяють ваші пріоритети. Намагайтеся уникати пустих розмов у другій половині дня: існує ризик, що вони призведуть до сварок. Потрібна обережність у справах.

 

КОЗЕРІГ

Доведеться дізнатися багато корисної інформації, щоб скласти все в цілу картину. Ви повинні відволіктися від первісної думки і відвести час роздумам. Виявиться корисно розширити власне мислення і глянути на все, що відбувається, під іншим кутом. Вам може не сподобатися те, на що наштовхнетеся в емоційному плані, але зможете впоратися зі своїми емоціями максимально швидко, якщо не будете на них зациклюватися.

Проблем може бути чимало, але їх легко подолаєте. Реально дивіться на речі, не літайте у хмарах й іншим не дозволяйте цього. Можете обговорювати питання, які пов’язані з роботою. Цілком імовірно, що вам запропонують щось цікаве. Багатьом доведеться відповідати на нетактовні запитання.

 

ВОДОЛІЙ

Бажання до спонтанних і непередбачуваних рішень приведе вас у цікаві місця. Не плануйте нічого на день і покладайтеся на подарунки долі. Зустрінете людину, з якою відчуєте себе у своїй тарілці, незважаючи на те, що ви тільки познайомилися. Відразу зрозумієте: це ваш однодумець, з яким скоро станете близькими друзями.

Все дуже непросто, але саме тому захоплює. Не завжди очевидні рішення і правильні відповіді на запитання лежать на поверхні, часто доведеться поламати голову, щоб знайти їх. Оригінальний погляд на речі допоможе вам досягти успіху там, де потрібний творчий підхід. Друзі підтримають багато ваших починань і будуть раді, якщо поділитеся сміливими ідеями.

 

РИБИ

Коли працюєте у комфортному ритмі, все складається на вашу користь і багато проблем зникають. У безлічі запланованих справ буде складно виділити щось одне, однак ви повинні встигнути зробити все. Складіть список справ на день від найскладніших і важливих до другорядних. Ідіть за списком і ви все встигнете.

Зберігайте спокій, вам усе вдасться. Це сприятливий день для роботи і навчання, врегулювання конфліктів, залагодження питань, які давно не давали вам спокою. Іноді чужі справи стануть для вас важливішими за власні, але про свої інтереси не забувайте. Можливо, дещо покращиться фінансове становище, у вас з’явиться шанс зробити якісь корисні покупки, укласти угоди. Небажано давати гроші в борг.

 


Источник: kremen.today