Гороскоп на завтра: Рак – позбудьтеся всього старого і непотрібного, Риби – секретами своїми не діліться ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 30.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Рак – позбудьтеся всього старого і непотрібного, Риби – секретами своїми не діліться

2019-09-30nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Рак – позбудьтеся всього старого і непотрібного, Риби – секретами своїми не діліться

Доброго вечора, шановні читачі!

На календарі завтра – 1 жовтня, вівторок.

За вікном – вночі дощ, зранку хмарно при +14 С, вдень небо проясниться, повітря прогріється до +17 С. Вітер Північно-Західний 6,8 м/с.

ОВЕН 

Потрібно відвести увагу якісному спілкуванню. Навіть якщо потрібно дати швидку відповідь, напишіть її спочатку на папері, щоб зосередитися. Деякі представники знака будуть надзвичайно емоційними і розсіяними. Вдумуйтеся у значення ваших слів. Немає про що турбуватися: день складеться вдало, відчуєте підтримку зірок. На ваш бік також можуть стати якісь впливові люди. Завдячуючи їм швидко отримаєте гору над суперниками, зробите те, що давно планували. Пам’ятайте, що наразі не варто задовольнятися скромними успіхами. Краще ставити перед собою високі завдання. Можливі знайомства, які отримають романтичне продовження. Ваша чарівність не залишиться непоміченою, багато хто може втратити голову.

ТІЛЕЦЬ 

Тримати власне слово – цінна навичка. Можливо, у вас виникне спокуса щось пообіцяти. Наприклад, погодитеся відвідати захід, який відбудеться наприкінці дня, але все, що захочете зробити після роботи, – це піти додому і розслабитися. Проте не виконуйте обіцянку з почуття провини. Сприймайте це як виснажливу роботу в домі, яку добре виконати можна лише з любов’ю. Намагайтеся, щоб слова не розходилися з діями. Початок дня буде чудовим. Ви налаштовані рішуче, здатні впоратися з тим, що раніше здавалося майже неможливим. Сміливо беріться до нових справ, якими б складними вони не здавалися. Можливий початок нових ділових взаємин; цілком імовірно, що згодом вони набудуть романтичного характеру.

БЛИЗНЮКИ 

Витратити купу грошей на улюблене проведення часу – це або інвестиції у творчий процес, або необґрунтований ризик. Намагайтеся керуватися фактами, щоб не зазнати суттєвих збитків. Наразі не найкращий час, щоб бути марнотратником. Замість цього створіть розумну короткострокову мету й визначте, скільки потрібно буде часу і грошей, аби її досягти. Правильне планування – найбезпечніша стратегія. Усе складно. Нервуватимете більше, ніж зазвичай, інколи самі не зрозумієте, чому. Частіше, ніж зазвичай, виникатимуть розбіжності з близькими, іноді здасться, що всі тільки те й роблять, що дражнять вас і виводять з рівноваги. Стане спокійніше, коли перейдете від роздумів і обговорень до конкретних дій.

РАК 

Дайте собі час визначитися з почуттями. Всередині запалають емоції, які виявитеся не в змозі контролювати. Радше за все, все-таки зірветеся на того, хто зачепить оголений нерв. Поза тим, перш аніж робити висновки, уважно вислухайте і запитайте те, що вас цікавить. Постарайтеся зрозуміти справжні наміри людей, а не вигадати свої. Інакше доведеться перепрошувати. Навряд вдасться здобути запаморочливі перемоги, але день мине непогано. Можете залагодити справи, закінчити роботу над якимись складними проєктами, яким упродовж останнього часу віддавали багато сил. Без жалю позбавляйтеся всього старого і непотрібного; вас чекає багато цікавого.

ЛЕВ

У вашому житті відбудуться серйозні зміни. Можливо, ви не впевнені в собі і в тому, куди приведуть вас ці зміни. Зірки радять не витрачати час на занепокоєння і вивчення варіантів. Йдіть уперед. Ви зробите кращий вибір, використовуючи свою витривалість і віру. Трансформація не відбудеться за одну ніч. Сприятливий день. Багато чого встигнете, здійсните те, що давно задумали. Не завадять навіть перешкоди, які інколи виникатимуть на шляху: швидко знайдете спосіб подолати їх. Можливий початок довгострокової співпраці, важливої масштабної справи, яка виявиться вигідною для вас. Ймовірні грошові надходження, повернення боргів. Ви напевно знайдете гідне застосування отриманій сумі.

ДІВА 

Спробуйте долучити знайомих до своїх творчих зусиль. Можливо, досягнете межі того, що можна робити самостійно. Додаткова підтримка ваших наставників або однолітків допоможе подивитися на завдання під іншим кутом. Спілкуйтеся з людьми, які розділять ваші захоплення, й одночасно відкривайтеся новому. Неможливо переоцінити внесок творчих і проникливих друзів. Початок дня буде дещо невдалим: багато чого відбуватиметься не за планом. Дратуватиме повільність близьких, через неї вам навряд вдасться вчасно закінчити справи. Уже за декілька годин вплив негативних тенденцій спадатиме, а ви відчуєте приплив енергії. Другу половину дня можете присвятити домашнім справам. Можете купувати меблі або техніку.

ТЕРЕЗИ 

Вам складно бути щасливими. Однак зробити власне задоволення пріоритетом – це гарний спосіб змінити типову поведінку. Можете забути про своє задоволення на догоду іншим людям. Чудово, якщо усмішка клієнта або друга може поліпшити вам настрій, але ви заслуговуєте стільки ж радості, скільки даруєте іншим. Усе складеться непогано, день не принесе особливих причин хвилюватися. Але вам хочеться більшого, ніж дають обставини. Мрії про грандіозні перемоги навряд здійсняться; можливо, доведеться задовольнятися скромними успіхами. Не журіться, що не вдалося досягти всього, згодом зможете надолужити згаяне. Ймовірні якісь фінансові проблеми, треба буде відкласти заплановані покупки.

СКОРПІОН 

Щоб мати змогу оцінити власні ідеї, вам потрібно створити навколо себе спокійну атмосферу. Можливі конфлікти між почуттями і розумом. Однак емоції живлять розум, розпалюючи розумовий вогонь. Сприятливий день, аби проводити творчі експерименти, шукати нестандартні рішення. Уважно спостерігайте за тим, що відбувається навколо, перевіряйте будь-яку інформацію, не піддавайтеся нічиєму впливу. Це дасть змогу уникнути втрат, не зробити кроки, про які довелося б шкодувати. Ви сподобаєтеся близьким, ймовірний початок романтичних історій. Тільки від вас залежить, наскільки швидко розвиватимуться події. Не бійтеся проявляти ініціативу.

СТРІЛЕЦЬ 

Нормально сумувати, коли думаєш про людей, яких любиш, і про приємне з минулих часів. Однак можете бути вдячні за біль і смуток, які також зникли разом з минулим. Порівнюючи неприємні спогади з труднощами, дійдете висновку, що не все так погано. Усе минає. Сприятливий день. Можете влаштовувати ділові зустрічі, обговорювати будь-які питання, які стосуються співпраці, спільних дій, загальних планів. До вас прислухаються люди, зокрема ті, хто зазвичай керується лише власною думкою. Матимете змогу розпочати якусь цікаву справу, завдяки якій ваші доходи незабаром зростуть. У декого з’явиться нове хобі, хтось згадає про давні захоплення. Постарайтеся відволіктися від рутини.

КОЗЕРІГ 

Важливі для вас стосунки можуть зміцнитися, якщо ви готові докласти зусиль. Можливо, емоційна проблема або незначна криза наблизять вас до партнера, брата або друга. Вони відчують підтримку. Якщо ви самотні, то можете зустріти свою людину. Може здатися, що знаєте одне одного цілу вічність. Якщо готові жити сьогоденням, то вас чекають глибокі і щирі взаємини з партнером. Буде складно, але ви впораєтеся. Сил та енергії достатньо, щоб довести до кінця будь-яку розпочату справу. Інколи доведеться поламати голову, щоб знайти вихід зі складної ситуації, але досвід підкаже, як краще діяти. Не ризикуйте даремно: діючи обережно, можете досягти кращих успіхів. Упораєтеся там, де потрібна увага.

ВОДОЛІЙ 

Прагніть подолати страх, який вас стримує. Може виникнути неприємна ситуація, але виявите, що більш ніж готові до опору. Неважливо, наскільки велика чи мала перемога. Нелегко дасться те, що раніше робили відмінно. Дратуватиме невизначеність, ви хочете чітких відповідей на питання, але отримати їх навряд вдасться. Краще не чекати занадто багато від інших, а покладатися на себе. Що більше ви незалежні, то менше стресових ситуацій принесе день. Намагайтеся нікуди не поспішати і не сердитися на тих, хто спізнюється: важко правильно розподіляти час. Подумайте, які справи можна відкласти. Є небезпека, що не встигнете зробити все, що запланували.

РИБИ 

Глибокі переживання знайдуть відображення у ваших проєктах. Висловлюйте власні почуття через мистецтво або роботу. Ваша інтуїція вкаже правильний напрямок – довіряйте їй. Всесвіт відкриє перед вами дивовижні можливості. Не змарнуйте їх. Будете дратівливими і нетерплячими, багато речей братимете близько до серця. Здасться, що близькі спеціально ображають вас і перевіряють терпіння. Але річ радше в нестабільності емоційного фону, через це вам не вдасться зберігати спокій. Іноді самі не розумітимете, що саме вивело вас із рівноваги. Ретельно вибирайте, з ким спілкуватися – до вас тягнуться різні люди, зокрема такі, які не заслуговують довіри. Вам краще ні з ким не ділитися секретами.

 

 


Источник: kremen.today