Гороскоп на завтра: Рак – справи на потім не відкладайте, Стрілець – отримаєте корисну інформацію ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 23.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Рак – справи на потім не відкладайте, Стрілець – отримаєте корисну інформацію

2019-10-23nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Рак – справи на потім не відкладайте, Стрілець – отримаєте корисну інформацію

Доброго вечора, шановні читачі!

На календарі завтра – 24 жовтня, четвер.

За вікном – мінлива хмарність протягом дня, зранку +10 С, вдень  не набагато тепліше +14 С. Без опадів. Вітер Північно-Західний 2,4 м/с.

ОВЕН

Мова тіла говоритиме все про вас без слів. Ви відчуєте себе чудово і розкуто. Всередині вас вируватиме безперервний танець щастя і гармонії. Це чудовий день, щоб вивільнити душу за допомогою відпочинку і танців. Можете вирушити на вечірку, на танцювальні заняття або влаштувати вечір танців у себе вдома з друзями. Насолоджуйтеся тим, що маєте, скеруйте всю свою енергію туди, куди лежить душа. Вранці навряд вдасться уникнути розбіжностей і суперечок. Часто в них винуватими будете саме ви, тому що неохоче йтимете на поступки, легко почнете сердитися, якщо вас хтось почне критикувати, і не проявите гнучкості. Згодом з’явиться багато нових справ. Потребуватимуть уваги фінансові питання.

ТІЛЕЦЬ 

Переоцініть усе, що маєте. Відчуєте себе не у своїй тарілці, а це означає, що щось пора міняти. Ніщо не поверне вас до реальності, лишень ви самі. Потрібно задуматися над тим, що і коли саме «пішло» не так. Знайдіть причину такого настрою, виявіть проблему і почніть її розв’язувати. Вам буде складно судити себе і побачити власні помилки збоку, але повинні постаратися це зробити. Доволі неспокійний день. Намагатиметеся домогтися багато чого, поспішатимете, щоб отримати бажане якомога швидше. Часто це призводитиме до помилок, вони можуть обійтися вам дуже дорого. Дайте собі трохи часу, щоб проаналізувати ситуацію, і ви знайдете правильний шлях до мети. Намагайтеся частіше радитися з людьми.

БЛИЗНЮКИ 

Тактовність у спілкуванні – одна з важливих складових, надто, якщо вперше заводите з кимось розмову. На щастя, ваша доброзичлива чарівність і відточені манери допоможуть вам налагоджувати зв’язки навіть з тими, хто здавався абсолютно недоступною особистістю. Комунікаційні навички корисні в будь-яких сферах життя. У кар’єрі, любові, дружбі проявіть себе як справжній лідер. День буде неспокійним. Виявиться важко на чомусь зосередитися, різні справи постійно вимагатимуть уваги, вас це змусить нервувати. Багато Близнюків, роздратовані через метушню, можуть сваритися з усіма навколо. Усе зміниться на краще, коли опануєте себе. Важливі розмови краще проводити у другій половині дня.

РАК 

Розмови нічого не варті, якщо вони не підкріплені діями. Знаєте, що довіряти словам людей не можна, але все ж вірите всьому, що вам говорять. Слухайтеся власної інтуїції і довіряйте інстинктам. Безумовно, у солодку брехню повірити простіше, ніж визначити істинність цих слів, але ви повинні намагатися розпізнавати брехливі обіцянки, щоб не страждати і не засмучуватися згодом. Виявиться важко поладнати з близькими. Здасться, що вони спеціально роблять усе неправильно, кажуть неприємні речі і провокують вас. Не відкладайте на потім справи, навіть неприємні. Що далі, то важче буде на них зосередитися, довести розпочате до кінця. Доведеться виправляти помилки, допущені раніше.

ЛЕВ 

До людей потрібно ставитися шанобливо і на своєму прикладі показувати близьким, що така поведінка більш ніж похвальна. Однак не всі люди бувають такими доброзичливими і чуйними, як ви. Хтось не має навичок і здібностей бути гарною людиною. Не впадайте у відчай і не уподібнюйтеся таким людям. У вашому оточенні намагайтеся уникати цього – вам буде спокійніше. Хто не хоче або боїться ділитися тим, що має, тільки обманює самих себе. Ви схильні сердитися часто і без причини, звинувачувати всіх навколо у своїх проблемах. Намагаючись швидше домогтися потрібного, ви часто ухвалюєте хибні рішення, ігноруєте поради, до яких варто було б прислухатися. Не поспішайте, вивчіть ситуацію.

ДІВА 

Ви вкладаєте занадто багато енергії в роботу і не отримуєте того, чого заслуговуєте. Знаєте, що занадто багато на себе берете, але не можете чинити інакше. Це замкнуте коло – намагаєтеся і робите дуже багато, натомість практично нічого не отримуєте. Сильно втомлюєтеся, втрачаєте сили і починаєте сумніватися в собі, а це неправильно. Праця повинна бути оплачена, і матеріально, і схвальними словами та компліментами. Ви добре ладнаєте з людьми, спілкування часто виявляється корисним. Не важливо, чи зустрічі будуть діловими чи особистими, вони в будь-якому разі минуть приємно, у всіх залишиться приємне враження. У роботі ймовірні затримки, але через них не варто нервувати.

ТЕРЕЗИ 

Потрібно усунути проблеми, які давно відкладаєте на потім. Якщо не подолаєте їх, ризикуєте опинитися в доволі несприятливій ситуації. Фіксуйте на папері всі ваші плани і справи – так буде простіше просуватися від однієї справи до іншої, нічого не забуваючи. Напишіть список у порядку пріоритетності. Грамотно розподіляйте сили. Вранці багато чого вдаватиметься просто чудово. Скористайтеся цим, щоб зробити щось важливе або корисне, залагодити питання, яке давно не давало спокою. Ймовірні приємні новини і цікаві пропозиції, а також неординарні ідеї. Згодом виникнуть незначні, але прикрі перепони на шляху. Настрій може зіпсуватися. Бажано уникати перевантажень і берегти себе.

СКОРПІОН 

Час до часу у вас опускаються руки і починаєте думати, що все втрачено. Шукаєте успіх там, де його може не бути, і коли не знаходите – розчаровуєтеся. Здається, що ви спрямовуєте свою енергію і сили не туди, куди потрібно. Зупиніться і подумайте, а чи все робите правильно. Визначтеся з місцем призначення, і тільки коли будете впевнені в тому, що хочете рухатися в цьому напрямку, вирушайте в дорогу. Буде багато напружених і суперечливих моментів. Незважаючи на це, ви збережете оптимізм і впевненість в успіху, завдяки яким і досягнете того, чого прагнули. Не звертайте уваги на те, що вас не стосується, уникайте порожніх розмов та зайвих суперечок, тримайтеся осторонь чужих конфліктів.

СТРІЛЕЦЬ

Ви націлені на успіх. Упродовж усього дня вкладайте всі свої сили у проєкт, над яким працюєте. Але ви ризикуєте в потоці справ проґавити щось важливе, що сильно вплине на кінцевий результат. На щастя, хтось із колег або начальник помітить цю помилку і відразу вкаже вам на неї. Обов’язково послухайте цю людину, інакше втратите те, над чим так старанно працювали. Матимете багато приємних моментів. Вам пощастить там, де ви цього не очікували, з’явиться шанс досягти успіху у справі, на якій давно подумки поставили хрест. Можете випадково отримати якусь корисну інформацію і використати її заради своїх інтересів. Але серйозний прорив у справах малоймовірний. Зав’яжете цікаві знайомства.

КОЗЕРІГ 

Хоча не любите драматизувати і встрявати у конфлікти, схоже, ваша кохана людина або колега, навпаки, жадає сварки з вами. Ви добре знаєте, як закінчуються такі ситуації, коли хтось не хоче сперечатися, а хтось інший, навпаки, прагне цього. Кращим виходом із цієї ситуації буде цілковите абстрагування. Знайдіть спосіб втекти від розмови, щоб цей конфлікт не встиг початися. Спілкуватися і знаходити підхід до людей вам вдаватиметься значно краще, ніж залагоджувати якісь питання самостійно. Тож можете провести ділові переговори або поговорити про щось важливе з близькими. Ймовірні приємні знайомства, легкі романтичні захоплення, але навряд ітиметься про щось більш серйозне, ніж флірт.

ВОДОЛІЙ 

Маєте цілий план дій, який дуже чітко візуалізується у вашій голові. Побачите кожен свій крок і знаєте, що точно досягнете успіху в усьому, до чого братиметеся. І в той час, як інші можуть поставити під сумнів ваші прагнення, ви ні на секунду не сумнівайтеся в тому, на що наважитеся цього дня. Нікого не слухайте і робіть усе так, як запланували. Не втрачайте впевненості в собі і своєму плані. Ви багато в чому можете досягти успіху. Але зірки тут ні до чого: річ тільки у вашій наполегливості, готовності знову і знову докладати зусилля. Але надмірні навантаження, і фізичні, і емоційні, можуть призвести до проблем зі здоров’ям. Тож подумайте над тим, чи вартує мета такої праці.

РИБИ 

Здатність бачити дрібниці допоможе розв’язати безліч непомітних на перший погляд проблем. Близькі в такій ситуації навіть не помітили б небезпеки, а ви побачите все, що може стати перешкодою на вашому шляху, і відразу ж майстерно виправите все. Відтак відчуєте себе добре, як ніколи. Буде багато дивних подій, дивовижних подій. Мало що відбуватиметься за планом, доведеться імпровізувати на ходу, ухвалювати рішення. Але ви не скаржитеся. Вас веде інтуїція, достатньо прислухатися до її підказок, щоб досягти бажаного. Доведеться брати участь у розмовах, які вам нецікаві, або спілкуватися з людьми, до яких не відчуваєте симпатії. Вам вдасться приховувати власні почуття, та це втомлюватиме.

 

 

 


Источник: kremen.today