Гороскоп на завтра: Скорпіон – початок дня буде складним, Стрілець – не давайте обіцянок ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 03.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Скорпіон – початок дня буде складним, Стрілець – не давайте обіцянок

2019-10-03nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Скорпіон – початок дня буде складним, Стрілець – не давайте обіцянок

Доброго вечора, шановні читачі!

На календарі завтра – п’ятниця, 4 жовтня.

За вікном – протягом дня хмарно, зранку +15 С, вдень +13 С, обіцяють дощ. Вітер Північно-Західний 4,8 м/с.

ОВЕН 

Професійний статус зазнає серйозних змін. Аби досягнути максимальних успіхів, маєте все потрібне, а саме – надійного партнера, всі інструменти і бажання. Будете працювати з неймовірною ефективністю і зрозумієте, що вам пощастило зібрати всі матеріали в одному місці та в один час. Відкиньте сумніви і працюйте – тільки так доможетеся бажаного. День складеться вдало, якщо більше уваги звертатимете на інших. Цікавтеся думкою людей і колег, намагайтеся зібрати про них якомога більше інформації, не соромтеся запитувати. Напевно, хтось захоче дізнатися і про ваші справи. Краще не ділитися секретом успіху, інакше цю інформацію можуть використати проти вас.

ТІЛЕЦЬ 

Те, як себе почуваєте, вплине на вашу роботу і життя загалом. Коли тіло і розум перебувають у стані спокою, ви ефективні у власних справах. Коли переживаєте, багато думаєте і хвилюєтеся, всі зусилля абсолютно марні навіть у найлегших завданнях. Схоже, цього дня все залежатиме від того, який настрій буде у вас зранку. Чудово зрозумієте інших людей, здогадаєтеся про те, що від вас намагаються приховати. Цього дня добре проводити ділові переговори й обговорювати важливі питання. Матимете шанс заручитися підтримкою впливової людини і завдячуючи їй здійснити те, що давно задумали. Відведіть увагу сімейним справам. Цілком імовірно, що родичам будуть потрібні ваші допомога і підтримка.

БЛИЗНЮКИ 

Одна з ідей, яка спала на гадку зовсім недавно, може вислизнути від вас. Поки не записали кожну дрібницю, ви ризикуєте втратити цю ідею назавжди. Або ж ризикуєте почати роботу над проєктом, який уже хтось реалізував. Коли візьметеся планувати ваш проєкт, вивчіть, чи є хтось, хто робив щось схоже. Якщо ідея не оригінальна, знайдіть спосіб зробити її більш вдосконаленою. Доволі неспокійний день. Пам’ятайте: якщо хочете досягти успіху, діяти потрібно швидко. Часу на роздуми у вас буде зовсім мало. Багато в чому можете покластися на інтуїцію: її підказки виявляться точними. Доведеться імпровізувати, відступати від заздалегідь складеного плану.

РАК

Завдання та ідеї лежать на поверхні. Достатньо лише простягнути руку і вхопитися за них, але чомусь зволікаєте і не поспішаєте. Ви ближче, ніж будь-коли, до реалізації одного або навіть декількох проєктів. Усе навколо буквально кричить про те, що час узятися до справи. Поруч є надійний партнер і всі ресурс, аби реалізувати задуми. Якщо чогось боїтеся, розкажіть про власні переживання тому, хто вислухає і допоможе вам порадою. Навряд цей день принесе якісь масштабні перемоги і грандіозні зміни на краще, але загалом він складеться доволі приємно. Можливі вдалі збіги, завдяки яким зрозумієте, як подолати робочі проблеми і взяти гору над суперниками. Очікуйте гарних новин.

ЛЕВ 

Що далі просунетеся у вивченні мирських істин, то ближчими станете до усвідомлення того, як у цьому світі все влаштовано. Боїтеся загубитися в цьому процесі мислення, тому що такі роздуми про глобальні речі рідко закінчуються. Ви любите аналізувати і багато думати, тому із задоволенням занурюєтеся в ці думки. Однак коли знайдете щось корисне для себе, постарайтеся вийти з цих думок і почати працювати з тим, що вже дізналися. Плідний день. Перша його половина сприятлива, аби поспілкуватися, матимете змогу успішно провести ділові переговори, обговорити питання з однодумцями та колегами. Крім того, випаде шанс врегулювати давні розбіжності. З’являться сміливі ідеї, які зумієте втілити в життя.

ДІВА

Висока продуктивність вимагатиме злагодженості і стабільності в рутинних справах. Ви встигнете все, тому що вмієте грамотно розподіляти час. Однак коли на вас вішають зобов’язання, до яких не готові фізично, плани тріщать. У цей період доведеться повчитися гнучкості, що дасть змогу адекватно реагувати на несподівані зміни у плані на день і вміло залагоджувати всі завдання і труднощі. Постарайтеся провести ранок максимально плідно. Початок дня – найсприятливіша його частина, потім вплив позитивних тенденцій піде на спад. Обговорити всі важливі питання варто до обіду, і не важливо, стосуються вони роботи чи особистих взаємин. Що далі, то гостріше реагуватимете на критику.

ТЕРЕЗИ

За іронією долі, в новому проєкті, над яким тепер працюєте, знадобляться ті навички та вміння, навчитися яких давно відкладали на потім. Саме час вдатися до швидкості і за короткий термін навчитися всього, що вже давно повинні були вміти, але чомусь думали, що все це ніколи не знадобиться. Це стосується абсолютно всіх сфер вашого життя. Вас чекає доволі неспокійний і насичений день. Справ і турбот буде значно більше, ніж зазвичай, доведеться залагоджувати не тільки свої, а й чужі проблеми. Ймовірні затримки в роботі, через них щось із запланованого доведеться відкласти на потім. Але ймовірність досягти успіху доволі висока, особливо у тих, хто не боїться експериментувати.

СКОРПІОН 

Відчуєте нестримне бажання поділитися чимось, що вас сильно турбує, з колегою або добрим знайомим. Але будьте обережними, тому що не знати, чи можете довіритися людині, яку знаєте не так добре, як ваших близьких. Але з близькими людьми говорити про ці переживання безглуздо, адже знаєте, що вони на це скажуть. А ось думка збоку вас хвилює і цікавить, тому повинні постаратися побороти власний страх і відкритися комусь, хто вислухає і допоможе. Початок дня буде доволі складним, особливо для тих, хто запланував на цей час ділові переговори або важливі зустрічі. Знайти спільну мову з близькими буде важче, ніж зазвичай, ймовірні конфлікти навіть з тими, кого раніше розуміли з півслова.

СТРІЛЕЦЬ 

На щастя, друзі і колеги прийдуть на допомогу, коли зловлять вас, коли відчуватимете невпевненість у собі. Тоді вам стає добре, тому що поруч є люди, які, незважаючи ні на що, будуть поруч і допоможуть. Однак ці думки варто відкласти на потім і зрозуміти, чому ви раптом почали сумніватися в собі. Можливо, причина криється в перевтомі або у постійних стресових ситуаціях. Будьте обережними на початку дня. Краще не давати обіцянок, не говорити зайвого. Варто бути напоготові з малознайомими людьми: вони спробують використати вас заради власних інтересів. Можуть нагадати про себе ті, хто вже не раз створював вам проблеми. Постарайтеся звести спілкування з такими особами до мінімуму.

КОЗЕРІГ

Відпочинок і спокій приведуть вас до тями і дадуть змогу розслабитися й набратися сил. Якщо витратите час на те, щоб насолоджуватися плодами своєї безперервної праці, спостерігаючи за ними, але не працюючи, поповните власні енергетичні запаси й незабаром візьметеся до справ зі ще більшою енергією. Ваші розум і тіло потребують допомоги. Дайте їм відпочити, а собі розслабитися. Сприятливий день щодо навчання, роботи і творчості. Виявиться неважко знайти однодумців. Вони допоможуть швидко усунути багато негараздів. Добре складуться поїздки; в дорозі матимете шанс зав’язати цікаві знайомства. Очікуйте грошових надходжень, зокрема незапланованих. Не поспішайте витрачати отримане.

ВОДОЛІЙ 

Ви немов прив’язані до землі. Щось заважатиме вам злетіти вгору до мрій. Багато зробите, щоб реалізувати  власні мрії та прагнення, але тільки трохи злетівши, зрозумієте, що внизу вас щось утримує. Знайдіть причину, через яку не можете піднятися вище, і усуньте її. Вона може критися і у ваших власних моральних труднощах, і в людях, які заважають рухатися далі. День неспокійний і виснажливий, але загалом непоганий. Дотримуватися плану, складеного раніше, навряд вдасться. Будьте готові експериментувати, пробувати нове. Якщо проявите винахідливість, то знайдете спосіб отримати користь з обставин, які склалися. Ймовірні вигідні угоди і вдалі покупки. Довіряйте власній інтуїції.

РИБИ 

Знати, чого хочете, і розуміти, як це отримати – це абсолютно різні речі. Більшу частину дня проведете, роблячи не те, що потрібно. Неосяжність справ і планів зіб’є вас із пантелику. Попри те, значно легше витрачати час на виконання дрібних завдань, ніж зосередитися на великій картині. Проблема в тому, що не хочете звертатися до когось по допомогу. Стовідсотково знайдете людину, яка виручить вас і відгукнеться, якщо попросите. Перша половина дня сприятлива для спілкування. У цей час вам буде легко знайти спільну мову з різними людьми. Ймовірно, що допомогу запропонують ті, від кого не очікували її. Спільна діяльність може покласти початок дружнім взаєминам.

 

 

 

 


Источник: kremen.today