Гороскоп на завтра: Терези – не робіть вартісних покупок, Риби – хвилюватиметеся через дрібниці ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 20.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Терези – не робіть вартісних покупок, Риби – хвилюватиметеся через дрібниці

2019-10-20nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Терези – не робіть вартісних покупок, Риби – хвилюватиметеся через дрібниці

Доброго вечора, шановні читачі!

На календарі завтра – понеділок, 21 жовтня.

За вікном – зранку хмарно +8 С, вдень +18 С. Без опадів. Вітер Південний незначний 1,8 м/с.

ОВЕН 

Довіртеся тому, що відбувається у житті, і дозвольте всесвіту подарувати вам найщедріший подарунок. Переживаючи через кожну дрібницю і боячись ризикнути, навряд отримаєте все, про що мрієте. Космос піклується про вас, тож побачите, що це правда, коли розплющите очі і протягнете руки. Тепер ви більш чутливі до того, що люди думають про вас, і це стане стимулом вдосконалювати свої позитивні риси характеру. Навряд щось зможе налякати вас або збити з пантелику. Знаєте, чого хочете досягти, не відмовитеся від своїх планів, навіть якщо щось відбуватиметься не так. Нові завдання здадуться цікавими, не відкладайте їх на потім. До звичних справ ставтеся серйозно, не допускайте у них помилок.

ТІЛЕЦЬ 

Розуміння близьких і того, що відбувається навколо, зростатиме щоразу, коли почнете відкидати упередження. Це нове уявлення дасть інструменти забезпечити бажану зміну. Зосередьтеся на роботі, будьте сміливими і зустрічайте перешкоди з оптимізмом. Немає ніякої гарантії, що ви досягнете успіху, якщо не будете вірити в себе і думати позитивно. Спокійний день, його можете посвятити відпочинку. Важливих справ краще не планувати: зосередитися на них може бути важко, висока ймовірність помилок. Не користуйтеся неперевіреною інформацією: хтось може вводити вас в оману. Друзі допоможуть, якщо в цьому виникне потреба, а ось на підтримку малознайомих людей не сподівайтеся.

БЛИЗНЮКИ 

Вміло маскуйтеся, коли відчуєте себе дуже погано або дуже добре. Незалежно від того, що плануєте зробити, нехай це буде вашою особистою справою, перш аніж повідомите близьких. Це не означає, що приховуєте інформацію, просто не повинні роздавати порожні обіцянки, поки ще нічого не домоглися. Коли досягнете успіхів, то зможете поділитися ними з тими, хто вас оточує. Зробіть паузу. Вам потрібно відпочити, відновити сили, а також скласти план дій. На цей день краще не планувати нічого важливого; проведіть його максимально спокійно. Уникайте суперечок і на роботі, і вдома. Якщо виникнуть якісь конфлікти, налагодити стосунки буде непросто. Ймовірні певні труднощі у справах.

РАК 

Час вибратися з пастки і дозволити собі жити заради задоволення. Звичайно, буває легко насолоджуватися тим, що відбувається в житті, коли все добре. А ви намагалися робити це, коли навколо стільки труднощів? Позитивне ставлення до подій обеззброює, проблеми зникають самі собою. На жаль, любите дратуватися через дрібниці, і це може стати проблемою. Не все дасться легко. Вам краще бути обережнішим, відмовитися від ризикованих проєктів і складних справ. Перш аніж братися до чогось нового, доведіть до кінця те, що почали раніше. Можуть знадобитися ваші досвід і знання, але доведеться і вчитися у близьких. Уникайте сумнівних зв’язків, намагайтеся не мати справи з тими, в кому не можете бути впевнені.

ЛЕВ 

Не тисніть на близьких, якщо й самі перебуваєте в уразливому стані. Ви вмієте чудово маніпулювати людьми і допомогти їм, коли вони самі не знають, чого хочуть; а коли й самі не знаєте, чого хочете, хтось може скористатися вашим становищем. Не все дасться легко, але планів у вас менше не стане. Навіть якщо багато чого відбуватиметься не так, як задумано, ви не здастеся. Близьким сподобається ваша завзятість. Люди, які раніше недооцінювали вас, змінять свою думку. Матимете шанс зацікавити ідеями тих, від кого багато залежить. Знайдете впливових союзників і за їхньої підтримки досягнете успіху. Вдасться спокійно обговорити з близькими питання, важливі для всіх. Конфлікту не виникне – знайдете компроміс.

ДІВА 

Як не дивно, відчуєте, що перебуваєте у невідповідному місці у невідповідний час. Енергія ніби витікатиме з-під пальців і ви не знатимете, як бути. Щоб протистояти відсутності ритму, відстороніться від близьких і почніть усе спочатку, наодинці. Складіть план, продумайте кожну справу і починайте. Не звертаючись по допомогу до людей і не залежачи від них, досягнете значно більшого. Будьте обережними на початку дня. У цей час нелегко зберегти самовладання, спокійно реагувати на події. Деякі Діви почнуть сердитися на всіх навколо. Але мине трохи часу, і ситуація зміниться, ви відчуєте себе впевненіше і спокійніше. Друга половина дня – сприятлива. Ймовірні грошові надходження.

ТЕРЕЗИ

Відчуєте себе значно щасливішими, коли навколо запанує тиша і спокій. Отримаєте задоволення від життя, якщо перестанете хвилюватися з будь-якої причини і без, відкладете усі свої справи і плани на потім. Побувши наодинці з собою в тиші, почнете усвідомлювати свої позитивні якості, а визнання ваших кращих навичок – це перший крок до того, щоб прямувати далі. Будьте обережнішими на початку дня. У цей час краще не робити покупок, не ухвалювати ніяких рішень, що стосуються грошей, і не зв’язувати себе зобов’язаннями. Згодом матимете змогу взятися до серйозних і важливих справ. Упораєтеся з ними швидко завдяки винахідливості. Ймовірні вдалі збіги; вони допоможуть вам подолати власні проблеми.

СКОРПІОН 

Порівняння себе з іншими – це погана звичка, якої потрібно позбутися. У кожної людини своє життя і свій шлях, тому навчіться долати всі труднощі без порівнянь. Від них стане тільки гірше, зважаючи на те, що завжди відчуваєте себе нижче або вище за когось. І в тому, і в іншому разі живете не своїм життям, а життям іншої людини. Навчіться любити себе, лише зрідка дивіться на чужі успіхи, щоб вони мотивували вас. Будьте обережними. Ви схильні видавати бажане за дійсне, навряд зможете правильно оцінити реальний стан справ і ухвалити правильні рішення. Не поспішайте ділитися своїми ідеями, не кажіть усе, що спадає на гадку. Стриманість у спілкуванні допоможе уникнути багатьох негараздів.

СТРІЛЕЦЬ 

Можете вести себе занадто жорстоко стосовно інших людей. Енергії у вас настільки багато, що почнете лякати людей своїм ентузіазмом, це буде помітно з їхньої реакції. Дехто навіть скаже, що вам варто розслабитися і пом’якшити своє завзяття домогтися бажаного. Тому, якщо й самі розумієте, що можливі конфлікти і сварки, постарайтеся не контактувати з людьми цього дня. День доволі складний. Краще не поспішати, тому що будь-які справи вимагатимуть уваги до дрібниць, а в поспіху легко випустити щось важливе. Можливі невдалі збіги, через які доведеться змінити плани, відкласти їх на потім. Можливі прикрі втрати, дрібні збитки. Техніка може ламатися, хоч і працювала бездоганно.

КОЗЕРІГ 

Навчайтеся лідерства в тій чи іншій формі. Це може бути так само просто, як контролювати себе, але близькі не завжди такі податливі. Щоб показати всім, що лідерство у вас у крові, проявляйте всі найкращі якості лідера – впевненість, силу, жорсткість і милосердя. Будьте ласкаві до себе, але не забувайте про холоднокровність. Будьте розсудливі й об’єктивні, тоді станете справжнім лідером. Зможете багато чого домогтися, якщо будете обережними. Намагайтеся менше ризикувати, особливо якщо йдеться про якісь важливі речі. Плідно минуть ділові переговори, є шанс заручитися підтримкою впливових людей. Варто обговорити питання, що стосуються роботи: завдяки таким розмовам з’являться нові ідеї.

ВОДОЛІЙ 

Намагайтеся не доводити ситуацію з вашим родичем до драматизму. Не будьте егоїстом і слухайте, що вам скажуть. Можливо, ви не маєте рації в конкретній ситуації, але це не причина кричати і доводити протилежне. Навіть якщо правда на вашому боці, але родич не чутиме цього, припиніть бити себе в груди і кидатися гучними фразами про власну правоту. Драма ні до чого не приведе. Підбирайте аргументи або шукайте компроміс. Це не найпростіший день. Але у вас досить сил, знань і досвіду, щоб довести розпочате до кінця. Важливо зберегти гарний настрій, не занепадати духом і не розгубитися, якщо щось відбуватиметься не так, як очікували. Звикніть до ситуації; напевно знайдете спосіб отримати користь з того, що відбувається.

РИБИ 

Ви перебуваєте поза межами реального світу. Ваш світ на цей момент укладено в стінах дому чи роботи, де пробуєте себе в різних сферах. Почнете шукати відповіді на питання, а що насправді хочете робити і чи приносить задоволення робота. Розплющте очі й подивіться на світ з іншого боку. Ви не завжди у злагоді з собою, часто переживаєте через дрібниці, берете близько до серця те, на що в інший час не звернули б уваги. Декому буде нелегко порозумітися з близькими людьми. Річ у тому, що навряд вдасться отримати їхню безумовну підтримку, а ось критичні зауваження можливі. Зберігайте самовладання і не піддавайтеся на провокації.

 

 

 


Источник: kremen.today