Гороскоп на завтра: Тілець – намагайтеся не хвилюватися, Козеріг – спокійно відпочиньте ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 04.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Тілець – намагайтеся не хвилюватися, Козеріг – спокійно відпочиньте

2019-10-04nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Тілець – намагайтеся не хвилюватися, Козеріг – спокійно відпочиньте

Доброго вечора, шановні читачі!

Завтра на календарі – субота, 5 жовтня.

За вікном – протягом дня йтиме дощ, зранку +9 С, вдень +11 С. Вітер Північний 3,9 м/с.

ОВЕН 

Амбітність і талановитість створюватимуть на партнера незабутнє враження. Позбудьтеся сумнівів і тривог, які могли заважати рухатися вперед, та відкрийте перед собою нові горизонти. Поділіться мріями з коханою людиною, вона обов’язково докладе зусиль, щоби допомогти втілити їх у реальність. Ризикувати доведеться частіше, ніж зазвичай. Ви воліли б цього уникнути, але вибору не матимете. Тож налаштуйтеся на рішучий лад і дійте. Ймовірні цікаві пропозиції – найчастіше від давніх знайомих, які добре розуміють, на що ви здатні і чого прагнете. Рішення можна ухвалити, довго не роздумуючи, інтуїція обов’язково підкаже, що відповісти. З’явиться визначеність у планах.                                                                                                                         

ТІЛЕЦЬ 

Стиште голос внутрішнього критика і додайте гучності натхненню. Творче самовираження допоможе впоратися зі стресом, незалежно від того, наскільки ви талановиті. Візьміть урок танців або потренуйте каліграфію, зменште оберти у прагненні бути продуктивними. Фокусуйтеся на художніх дрібницях. Спостерігайте за всім, що відбувається навколо. У цьому немає нічого дивного: день принесе чимало цікавих подій. Не завжди ви в їх центрі, але часто саме від вас залежить, що буде далі. Намагайтеся не надто хвилюватися. Що ви спокійніші, то простіше виявиться ухвалити правильне рішення. Уникнути багатьох неприємностей допоможе почуття гумору. Достатньо декількох слів, щоб розрядити атмосферу.

БЛИЗНЮКИ 

Захочете божевільного самовираження у творчості або романтичних емоцій. Залиште страх на інший час, тому що він заважає реалізувати мрії. Зірки нагадують, що помірність у задоволеннях вчить вас насолоджуватися життям безпечно. Зазнавши певного відчайдушного ризику, усвідомите потребу помірності. Попри те, не замикайте свою пристрасть у клітці. Потрібно чимало терпіння, щоб спокійно спілкуватися з людьми. Вони і чекають, і вимагають від вас багато чого. Інколи доведеться брати на себе відповідальність за інших, а ви цьому зовсім не раді. Дратуватиме безлад, часто виникатимуть затримки у справах, дрібні події, що заважатимуть зосередитися. Від вас залежить багато чого.

РАК 

У центрі вашої уваги виявиться домашня атмосфера. Надайте значення і добробуту своєї сім’ї, і декору. Оточіть близьких комфортом у всіх взаєминах, однак це не причина міняти меблі, штори або щось іще, що становить велику практичну користь. Зірки підказують, що варто відводити увагу своїм близьким, провести з ними час, подарувати тепло і турботу. Віддайте перевагу якості, а не кількості. День принесе непорозуміння, наслідки яких важко передбачити. Інші розгубилися б, а ви збережете самовладання, зробите саме те, чого вимагатиме ситуація. Ймовірні нові знайомства: незвичайні та цікаві. Декотрі Раки зустрінуть людей, які зіграють важливу роль у їхньому житті. Можуть виникати неоднозначні ситуації.

ЛЕВ 

Ризикуєте потрапити в незручне становище через свою щедрість. Не потрібно бути героєм, що захищає колег. Ви потребуєте допомоги не менше за інших. Незважаючи на те, що у вас добрі наміри, проаналізуйте справжні мотиви. Можливо, самостверджуєтеся через допомогу іншим. Не варто жертвувати собою – інші люди можуть цього не оцінити. Буде складно уникнути непорозумінь, але ви впораєтеся. Бажано якомога швидше прояснювати неоднозначні моменти, уникати двозначностей і натяків у спілкуванні з тими, хто вам дорогий. Імовірні затримки у справах. Найчастіше вони виникатимуть не з вашої вини, і важко буде не розсердитися на тих, хто тягне час. Ведіть себе так, щоб роздратування не було помітно.

ДІВА 

Нерішучість може уповільнити багато процесів, наприклад, використання слушної нагоди. Зірки підказують, що ваша помилка полягає в зайвій обережності: замість того, щоб довіритися долі, застрягнете у глухому куті розрахунків і аналізів. Будьте готові приймати допомогу від різних людей, якщо хочете досягти успіху. Діючи наодинці, досягнете лише найскромніших успіхів, а потім будете незадоволені собою. Перш аніж розпочати якусь справу, постарайтеся об’єктивно оцінити власні можливості. Є ризик витратити сили і час на те, що вам не до снаги. А ось з якимись менш значними, але корисними проєктами, можете впоратися. Ймовірні незаплановані поїздки. Іноді доведеться швидко збиратися в дорогу.

ТЕРЕЗИ

Саме час відкинути думки і речі, які напружують і стримують. Можливо, річ у роботі, і ви збираєте стрес у собі. Також можливо, що проблема криється в руйнівних думках – у критиці себе і власних здібностей. Ба більше, суть нервового стану може критися у великій кількості зайвих речей удома. Очистити розум вдасться тоді, коли очистите простір навколо себе. Важливі твердість духу і самодисципліна. Інші можуть ставитися до справ легковажно або відкладати їх на потім. Ви не повинні дозволяти собі нічого такого. Ймовірні зустрічі з корисними людьми, які допоможуть залагодити багато проблем. Втомитеся ви швидше, ніж зазвичай, тому не варто братися до особливо виснажливих справ.

СКОРПІОН 

Усамітнення з природою відкриє глибини серця і розуму. Поїздка у парк на прогулянку може виявитися настільки ж відновною, як прогулянка лісом або відпочинок біля моря. Місце зустрічі не так важливе, як уміння слухати власні думки серед безперервного руху життя. Сила духовного єднання з природою не піддається поясненню, але у вас цей спосіб спрацює. Що б не відбувалося, зберігайте спокій. Це дасть змогу зберегти контроль над ситуацією, уникнути промахів, виправити помилки, допущені раніше. Навіть якщо не всі задоволені вашими словами або вчинками, конфліктів не виникатиме – мало знайдеться людей, які ризикнуть з вами сперечатися. Можете робити покупки. Найкраще купувати речі для будинку.

СТРІЛЕЦЬ

Ваша блискуча здатність – втихомирювати розбіжності. Помітите, коли друзі не хочуть чути один одного. Зірки наділять доброзичливістю і спокоєм, за допомогою яких звернетеся до сердець друзів. Легко і дипломатично залагодите суперечки за допомогою гумору та щирої прихильності до товаришів. Емоційний фон буде сприятливим у першій половині дня, а ось у другій стане напруженим. Це означає, що зросте ймовірність конфліктів і суперечок, вам дорікатимуть у небажанні піклуватися про інших, іти на поступки. Будьте м’якшими з тими, хто вам дорогий – це допоможе уникнути багатьох неприємностей. Потрібна обережність у справах, пов’язаних із грошима. Ви схильні до небезпечної легковажності.

КОЗЕРІГ

Зізнання когось із близьких людей або, навпаки, ваше зізнання звільнить від душевних мук. Цілком імовірно, що у вас є секрети одне від одного. Визнанням не тільки зміцните взаємини, а й звільните себе від страху осуду. Зрештою, почуватимете себе значно легше. День можете посвятити спокійному відпочинку, невтомним справам і приємному проведенню часу. Словом, усе, що дасть змогу відновити сили, допоможе відчути себе життєрадісними і задоволеними. У спілкуванні потрібна розбірливість. Тримайтеся подалі від провокаторів і спокусників, сумнівних особистостей, які ставлять у кут власні інтереси. Близькі більше, ніж зазвичай, потребують вашої уваги, підтримки та порад.

ВОДОЛІЙ 

Пишатиметеся власним умінням зберігати особисті кордони, навіть якщо задля цього знадобиться тримати рот на замку. Однак ваші кордони можуть порушити на роботі або ж близька людина. Навряд захочете погіршувати ситуацію, висловлюючи свої почуття. Варто зрозуміти, що близькі стосунки так чи інакше роблять наші кордони вразливими. Не відштовхуйте від себе людей, а навчіться долати проблеми. День доволі складний. Він принесе багато негативних емоцій, вам не завжди вдасться впоратися з ними. Почнете оборонятися, коли на вас ніхто не нападатиме, виглядатимете агресивно і не так привабливо, як це буває зазвичай. Тих, хто вас погано знає, таке може і налякати.

РИБИ

Захочете уникнути нудних справ і примітивних відповідей. Можливо, кинетеся досліджувати віддалені місця і нетрадиційні переконання. Навіть можете шокувати своїх колег і друзів необдуманими заявами, адже вас тягне до крайнощів. Однак постарайтеся фільтрувати власні дії, інакше втратите свій напрямок, тікаючи від того, що набридло. Потрібна обережність у фінансових справах. Небажано брати і давати гроші в борг, самостійно ухвалювати рішення, пов’язані зі значними витратами. В іншому день доволі сприятливий. Однаково добре впораєтеся із давніми і новими справами, не побоїтеся брати на себе відповідальність, якщо це потрібно, але й від допомоги не відмовляйтеся. Можливі романтичні зустрічі.

 

 


Источник: kremen.today