Гороскоп на завтра: Тілець – зосередитися буде непросто, Діва – обіцянок краще не давати ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 07.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Гороскоп на завтра: Тілець – зосередитися буде непросто, Діва – обіцянок краще не давати

2019-10-07nikolnКременчуг Today: Гороскоп на завтра: Тілець – зосередитися буде непросто, Діва – обіцянок краще не давати

Доброго вечора, шановні читачі!

На календарі завтра – 8 жовтня, вівторок.

За вікном – весь день сонячно, але прохолодно, зранку +4 С, вдень +9 С. Без опадів. Вітер Західний 2,4 м/с.

ОВЕН 

Гроші – це те, що стане сенсом цього дня. Вам наче нізвідки почнуть надходити грошові перекази. Звичайно, ви заслужили ці бонуси своєю працею і довгими робочими днями. Однак належить подолати спокусу придбати все, що душа забажає, щоб не залишитися без фінансів. Початок дня вдалий. Його можна використати, аби виконати багато складних завдань. Імовірний прогрес у справах. У деяких Овнів з’явиться шанс піднятися кар’єрними сходами і швидко досягти успіхів на новому місці. Згодом можуть виникнути труднощі у спілкуванні. І з діловими партнерами, і з близькими людьми стане значно важче домовитися. Закохані можуть сваритися через ревнощі. У вас накопичилися претензії до інших людей.

ТІЛЕЦЬ 

Ваш розклад на день зіб’ється через деякі додаткові справи. Перш аніж вдасться виконати одне завдання, з’явиться щось інше, що потребуватиме уваги. Вам потрібно залишатися в доброму настрої, навіть якщо зранку почнете відчувати, як усе котиться у прірву. На жаль, гнів не приведе ні до чого хорошого, а невпевненість лише змусить вас лінуватися і забути про всі справи. Кращий варіант – прийняти хаос цього дня і підлаштуватися. Навіть щоб досягти скромних успіхів, потрібно буде докласти зусиль. Тельцям, які ставлять перед собою високі завдання, доведеться подолати чимало проблем. Непросто буде зосередитися: вас відволікатимуть, залучать до розв’язання чужих проблем.

БЛИЗНЮКИ

Занепокоєння не стане вашим порятунком і не подолає проблем. Те, що постійно хвилюватиметеся, тільки заганятиме вас у яму невпевненості. Прокиньтеся і почніть щось робити. Звичайно, буде складно прийти в ритм, коли він такий скажений і ви стовідсотково не будете знати, до чого братися насамперед. Сядьте і напишіть список справ, а головне, не нервуйте. Матимете шанс знайти однодумців і об’єднатися з ними задля досягнення спільної мети. Ймовірні вдалі збіги. Завдяки їм зможете на подив швидко впоратися з негараздами, які раніше не вдавалося усунути. Несподівані події наштовхнуть на цікаві думки, стане зрозуміло, яку користь можна отримати із ситуації.

РАК 

Харчування стане пріоритетом. Зрозумієте, що ваше здоров’я значно погіршилося останнім часом саме через продукти. Перегляньте власну культуру харчування і задумайтеся про спорт. Матимете достатньо часу, щоб стежити за тим, що з’являється у вашій тарілці, але все ж таки деякі чинники заважатимуть. Не полишайте свої задуми, навіть не спробувавши знайти інші способи їх реалізувати. Знайти спільну мову з близькими буде важче, ніж зазвичай. Ви спровокуєте конфлікти, самі того не бажаючи. Краще не робити критичних зауважень і не давати порад, якщо про них не просять. Ви не настільки тактовні і делікатні, як можете думати. Будьте економнішими, якщо не хочете залишитися на мілині.

ЛЕВ 

Настрій змінюватиметься щохвилини, через це ваш день буде емоційним і насиченим. Найгірше, що можете зробити – це ухвалити важливе рішення. Не потрібно братися до справ, які пов’язані з майбутнім. Не ухвалюйте серйозних рішень, відкладіть їх на потім. На емоціях і чутливості далеко не заїдеш. Ви повинні максимально відсторонитися від близьких і насолоджуватися відпочинком. Сприятливий день, зумієте у багатьох справах домогтися успіху. Ви налаштовані серйозно, максимально відповідально підходьте до будь-яких питань. Таке ставлення допоможе уникнути помилок, нічого не втратити з уваги. До того ж це сподобається людям. Ті, хто раніше вас недооцінював, змінять власну думку.

ДІВА

Виходячи за межі власного розуміння, отримаєте нагоду побачити різні шляхи свого майбутнього. Все, що потрібно – це відкинути всі колишні методи і зосередитися на пошуку абсолютно нових для вас способів подолання проблем. Здивуєтеся, але те, що вважали дурною витівкою, виявиться чудовою ідеєю саме цього дня. Головним стане девіз: мета виправдовує засіб. Будьте обережнішими. Краще не давати обіцянок, не ділитися секретами. Взагалі, що менше ви говорите, то краще. Якщо виникнуть розбіжності, намагайтеся доводити власну правоту за допомогою справ, а не слів. Важливе серйозне ставлення до роботи. Багато проблем, які принесе цей день, значно складніші, ніж здасться на перший погляд.

ТЕРЕЗИ 

Люди можуть наполягати на тому, щоб ви їм допомогли і відгукнулися на їхні проблеми. Попри те, ці прохання не завжди відповідатимуть вашому розкладу. Не завжди зможете відвести час комусь іще через те, що муситимете долати власні проблеми чи будете зайняті своїми справами. Вичерпаєте себе і витратите енергію, якщо спробуєте залагодити свої справи і допомогти людям. Вирішіть, що для вас важливіше. Поспішні рішення і непродумані кроки не забезпечать нічого доброго. Вплив збоку тепер дуже небезпечний; нікому не дозволяйте маніпулювати вами. Матимете шанс отримати якусь корисну інформацію. Не поспішайте ділитися нею: вигідніше зберігати таємницю. Можливі привабливі ділові пропозиції.

СКОРПІОН

Хоча ви схильні до панічних атак, коли на роботі щось не так, краще забути про проблеми і зосередитеся на домашніх справах. Заплутаєтеся, залагоджуючи проблеми у всіх сферах свого життя відразу, тому потрібно зосередитися на одному, а потім переходити до наступного. Якщо вам потрібна допомога, зверніться до близьких. Не поспішайте. На початку дня можливі дрібні проблеми і непорозуміння, тому до серйозних справ цього дня краще не братися. Ви схильні переоцінювати власні сили, через самовпевненість деколи виникатимуть серйозні проблеми. Згодом ситуація зміниться на краще. Матимете шанс виконати важливі завдання, заручитися підтримкою впливових людей.

СТРІЛЕЦЬ 

Зламаєте систему і зможете піти проти правил, аби досягнути власної мети. Проте не кожна людина у вашій команді зможе підтримувати цей ритм, тому будьте готові зробити це самостійно. Спробуйте помедитувати або вирушайте в похід, щоб набратися сил перед складним днем. Ваше тіло вимагатиме, щоб ви подбали про це. Зможете уникнути напруження, насолоджуючись приємною діяльністю. Плідний день. Можете встигнути багато, якщо діятимете швидко. Ви сповнені ентузіазму і не боїтеся труднощів, швидко виконаєте навіть найскладніші завдання. Сприятливий збіг обставин допоможе досягти успіху в роботі, піднятися кар’єрними сходами. Добре минуть будь-які зустрічі. Вміло скористаєтеся чарівністю.

КОЗЕРІГ 

Можете бути сором’язливими і невимогливими, коли йтиметься про ваші власні потреби. Причина, через яку люди не помітять цього, полягатиме в тому, що ви схильні ховатися від себе і від інших. Скористайтеся нагодою сказати або зробити щось незвичайне. Настав час отримати те, що хочете, розкриваючи своє серце. З’являться непогані ідеї, але з реалізацією краще не поспішати. Що б ви не робили, намагайтеся звертати увагу на дрібниці: пізніше вони можуть зіграти важливу роль. Матимете шанс отримати важливу інформацію з несподіваного джерела. Не полінуйтеся перевірити, чи є небезпека, що вас спеціально вводять в оману. Купувати щось чи укладати угоди краще у другій половині дня.

ВОДОЛІЙ 

Прагнення оновити життя надихне вас, а також породить почуття занепокоєння. Можете мріяти про великий будинок, кращий автомобіль і значний дохід. На жаль, усього цього вам не домогтися найближчими днями через брак часу і невміння правильно розставляти пріоритети. Ви сповнені талантів і корисних навичок, але скористатися ними не завжди буває легко. Знайдіть спосіб розпланувати час і вкладати енергію в потрібне русло. Вас очікує непростий день. Він буде насиченим, події розвиватимуться стрімко, доведеться часто змінювати плани. Матимете шанс дізнатися щось важливе, але скористатися отриманою інформацією зможуть тільки найхоробріші і рішучі представники знака. Можете покластися на друзів.

РИБИ 

Співчуття, яке даєте світу – безцінне. Особливо цінують ваш дар бачити справжні наміри в серцях людей. Але не можете завжди допомагати людям, ви теж потребуєте підтримки. Настав час отримати допомогу від людини, яка піклується про вас. Конструктивні поради іноді можуть здаватися грубою критикою, буває складно розпізнати, чи справді людина намагається допомогти вам і каже правду, чи просто ганить вас. Не всі ваші зусилля принесуть плоди, але це не причина сидіти склавши руки. По-перше, ледарство наганятиме на вас тугу. По-друге, поки ви нічого не робите, ваші недоброзичливці діють. І що більше вони встигнуть зробити, то важче вам буде захистити власні інтереси. Краще уникайте ризику.

 

 

 


Источник: kremen.today