Готовність лікарень міста ➤ новость от Вісник Кременчука

Новости Кременчуга от 02.04.2020 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Вісник Кременчука: Готовність лікарень міста

Вісник Кременчука: Готовність лікарень міста

Міський голова Віталій Малецький інформує  про готовність міських лікарень до пандемії: ” Багато хто з вас через коментарі та особисті повідомлення запитують про готовність наших лікарень до можливої пандемії коронавірусу та збільшення кількості хворих. Особливо усіх турбує кількість аппаратів ШВЛ, кисневих концентраторів та іншого обладнання для кисневої терапії та лікування хворих. Тому підготував для вас цю інформацію:

✅ В Кременчуці три лікарні визначені інфекційними шпиталями і готові до прийому пацієнтів. Основна – ЛІЛ «Кременчуцька» (інфекційне відділення), у разі необхідності хворих буде приймати інфекційний шпиталь Першоі міськоі лікарні та молодших паціентів – міська дитяча лікарня. На сьогодні ми можемо одночасно проводити кисневу терапію 40 пацієнтам: 22 пацієнтам за допомогою аппаратів ШВЛ та ще 18 за допомогою кисневих концентраторів та мішків Амбу. 
Найближчим часом очікуємо від держави та спонсорів додаткові одиниці обладнання.

✅ Кожна з лікарень, які будуть приймати інфікованих пацієнтів, має засоби індивідуального захисту для медичних працівників: респіратори, маски медичні, захисні окуляри, щитки, халати, костюми, бахіли та інше. Але маємо ще формувати резерви на випадок великого спалаху заворюваності.

✅ Із завтрашнього дня почнемо забезпечувати гарячим харчуванням медичних працівників, які працюють в інфекційних шпиталях та на станції екстреної медичної допомоги. На це виділені кошти з міського бюджету. Крім того, благодійники забезпечують кожну зміну медиків у цих закладах додатковим харчуванням. Наприклад, компанія «Данон» – молочними продуктами, Василь Кравченко – яблуками зі свого господарства.

✅ Сьогодні збільшилася кількість хворих на коронавірусну хворобу в Кременчуці. Позитивний результат ПЛР-тестування виявився у доньки пацієнтки, яка захворіла на коронавірус раніше. Зараз вони обидві перебувають в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька». Матір отримує необхідне лікування, в доньки проявів хвороби наразі немає, вона перебуває в ізоляції.

Звертаюся до усіх кременчужан з нагадуванням про суворе дотримання умов карантину та правил особистої гігієни.

Будьмо здорові!”


Источник: vestnik.in.ua

Новости Кременчуга