Грип наступає: кременчужан закликають вакцинуватися ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 10.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Грип наступає: кременчужан закликають вакцинуватися

2019-10-10t1Кременчуг Today: Грип наступає: кременчужан закликають вакцинуватися

Медики радять кременчужанам вже зараз подбати про імунізацію проти грипу  та зробити профілактичні щеплення.  За інформацією міського лікаря-епідеміолога Лариси Коровіної, цього сезону слід очікувати чотири штами грипу : “Канзас”, “Брісбен”, “Колорадо” та “Пхукет”. Наразі епідеміологічний сезон майже розпочався, але грипу поки що немає.  До нього слід завчасно готуватися. Найефективнішим методом профілактики грипу є щеплення.

Варто зазначити, що починати вакцинацію лікарі зазвичай радять до початку активної захворюваності, адже імунітет після щеплення від грипу виробляється у людини упродовж місяця. Завдяки вакцинації імовірність тяжкого перебігу захворювання та ускладнень зменшується на 60%, імовірність летальних випадків, пов`язаних із ускладненнями після гриппу, зменшується на 80%, а частота госпіталізацій зменшується приблизно на 50%.

Цього року Україна закупила вакцини проти грипу виробництва Франції та Кореї. Вони мають всі прогнозовані штами грипу.  В аптечній мережі вартість таких вакцин становить близько 220 грн..

Наразі у закладах охорони здоров’я Кременчука реєструються випадки звичайних респіраторних захворювань. За минулий тиждень зареєстровано 1078 випадків ГРВІ, госпіталізовані 12 осіб.


Источник: kremen.today