Громада вшанувала пам’ять знаменитого народного лікаря ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 29.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Громада вшанувала пам’ять знаменитого народного лікаря

2019-10-29SpacerКременчуг Today: Громада вшанувала пам’ять знаменитого народного лікаря

Вчора, 28 жовтня, у Кобеляках відбулось урочисте вшанування пам’яті заслуженого лікаря України Миколи КАСЬЯНА.

Про це інформує сайт Кобеляцької районної державної адміністрації. Пам’ятний захід розпочався з хвилини мовчання, після чого вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості зачитали вірші на честь земляка.

До присутніх членів громади слово також мали й представники Кобеляцької районної та міської влади. Завершився захід виконанням пісні авторства Миколи Касьяна та покладанням квітів до його монумента, передає ОстаннійБастіон.

Довідка: Микола Касьян (1937-2009, Кобеляки) — народний лікар, член Української академії наук, родоначальник мануальної терапії, меценат. Його ім’я було занесено в Книгу рекордів Ґінесса за те, що протягом 1990 року він вправив хребетні диски 41 тисячі 251 хворому, більша частина з яких — діти.

Кременчуг Today: Громада вшанувала пам’ять знаменитого народного лікаря Кременчуг Today: Громада вшанувала пам’ять знаменитого народного лікаря

Кременчуг Today: Громада вшанувала пам’ять знаменитого народного лікаря Кременчуг Today: Громада вшанувала пам’ять знаменитого народного лікаря Кременчуг Today: Громада вшанувала пам’ять знаменитого народного лікаря

 


Источник: kremen.today