ХК “Кременчук” замислився над хокейним майбутнім міста ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 11.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: ХК “Кременчук” замислився над хокейним майбутнім міста

2019-10-11SpacerКременчуг Today: ХК “Кременчук” замислився над хокейним майбутнім містаДиректор хокейного клубу «Кременчук» Тарас ЗАХАРЧЕНКО подав проект розвитку хокейного майбутнього Кременчука на конкурс, який стосується «Громадського бюджету».

Кошти в розмірі 369 050 грн планують витратити на закупівлю основних засобів та матеріалів.

– Реалізація проекту дозволить юним спорсмен КДЮСШ «Авангард» повноцінно тренуватися й гідно представляти Кременчук та України в цілому. Також популяризувати хокей з шайбою і залучати все більше дітей і підлітків до занять спортом. Тренування будуть проходити на базі спортивного залу Ліцею №30 та СК «Айсберг», – зазначає пан Захарченко.

Хокей швидко розвивається, юні спортсмени мають великі досягнення, але спортивні приміщення, які знаходяться при школах, не дозволяють проводити повноцінні спортивні заняття і змагання. Забезпеченість наявних спортивних залів і льодової арени спортивним інвентарем та спеціальними тренажерами для різних вікових груп залишається вкрай недостатньою.

Саме за допомогою «Громадського бюджету» хокеїсти хочуть поліпшити умови для тренувань юних спортсменів. Голосування за самі проекти «Громадського бюджету» розпочнеться 7 листопада, передає UHL.


Источник: kremen.today