Якість води у Дніпрі та Сухому Кагамлику не відповідає санітарним вимогам


2020-07-17DiduhКременчуг Today: Якість води у Дніпрі та Сухому Кагамлику не відповідає санітарним вимогам

Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що в межах моніторингового спостереження проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку мешканців міста.

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від 17.07.2020р. показники мікробіологічної забрудненості води річкової р. Дніпро та р. Сухий Кагамлик не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам:

– р. Дніпро, Центральний пляж – індекс ЛКП початок пляжу 2 400 000, кінець пляжу 2 400 000, (допустиме значення -10 000).
– р. Сухий Кагамлик, пляж в районі Регіонального ландшафтного парку Кагамлицького – початок пляжу 700 000, кінець пляжу 2 400 000, (допустиме значення – 5 000).

Індекс ЛКП свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

З метою недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань під час відпочинку санлікарі рекомендують здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на Центральному пляжі (р. Дніпро), а також закликають не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все, для купання.

Кременчуг Тудей: Якість води у Дніпрі та Сухому Кагамлику не відповідає санітарним вимогам

➤ Новости Кременчуга от 17.07.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today