Жеваго оголосили ще одну підозру ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 12.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Жеваго оголосили ще одну підозру

2019-10-12IhorКременчуг Today: Жеваго оголосили ще одну підозру

Детективи Національного антикорупційного бюро за погодження антикорупційних прокурорів повідомили Жеваго про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації.

“У п’ятницю за погодження прокурорів САП детективами НАБУ повідомлено про підозру колишньому народному депутату України 8 скликання у внесенні недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тобто у вчиненні злочину, передбаченного ст. 366-1 Кримінального кодексу” – інформує Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

 

Правоохоронці зазначають, що встановили, що колишній нардеп не задекларував факт наявності у нього фінансових зобов’язань.

Так, у 2015- 2016 роках ексдепутат не вніс у декларацію понад 10 млн гривень, а у 2017 році – понад 9 млн гривень. Зазначається, що розслідування наведених фактів детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснюють з 2017 року.

Раніше КременчукToday повідомляв, що НАБУ порушило проти Жеваго  кримінальну справу.

Також справу проти Жеваго порушило Державне бюро розслідувань, звинувативши його у розстраті 2,5 млрдю грн., виділених для рефінансування банку “Фінанси та кредит”. Наразі олігарх оголошений в розшук.

Читайте також:

Суд стягнув із Жеваго 1,5 мільярди на користь Нацбанку

У Жеваго почали забирати акції за борги АвтоКрАЗу

Жеваго зливає ворогам інформацію про пересування української військової техніки

Рейтинг компании Жеваго снижен из-за подозрений в отмывании денег


Источник: kremen.today