Жителя Полтавщини оштрафували на 17 тис. грн за побиття чоловіка, який знімав телефоном наслідки ДТП ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 20.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Жителя Полтавщини оштрафували на 17 тис. грн за побиття чоловіка, який знімав телефоном наслідки ДТП

2019-10-20IhorКременчуг Today: Жителя Полтавщини оштрафували на 17 тис. грн за побиття чоловіка, який знімав телефоном наслідки ДТП

Житель Полтавщини побив чоловіка, який знімав автомобіль, що потрапив у аварію, та розбив його телефон. Тепер він має сплатити 17 тис. грн штрафу та відшкодувати понад 17 тис. грн моральної і матеріальної шкоди.

17 тис. грн штрафу отримав уродженець села Великі Сорочинці за побиття чоловіка похилого віку, який знімав мобільним телефоном наслідки дорожньо-транспортної пригоди. Відповідний вирок виніс Миргородський міськрайонний суд. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як зазначено в реєстрі, 12 лютого 2018 року близько 17:00 у Миргороді обвинувачений, перебуваючи на місці ДТП за участі його автомобіля, яким керувала інша особа, почав ображати місцевого жителя, який знімав наслідки аварії мобільним телефоном, та забороняв знімати. Потім він вдарив потерпілого кулаком по обличчю, а коли той підвівся і продовжив зйомку — двічі вдарив його по обличчю, зігнув його телефон та викинув у канаву з водою.

Згідно з реєстром, потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження: закритий перелом носа зі зміщенням, травматичний периодонтит на нижній щелепі та синці.

Обвинувачений власну вину не визнав, заявив, що не підходив до потерпілого та не бив його, на його думку, потерпілий обмовив його, аби отримати гроші. За словами обвинуваченого, він та його дружина пропонували потерпілому оплатити комунальні послуги чи придбати для нього якусь річ. Потерпілий це підтвердив, але заявив, що відмовив подружжю.

Згідно з інформацією в реєстрі, обвинуваченого визнали винним за статтею “Хуліганство” Кримінального кодексу України. Крім штрафу, він має відшкодувати потерпілому 15 тис. грн моральної шкоди та 2 тис. 246 грн матеріальної шкоди.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.


Источник: kremen.today