Керівник полтавського ДБР вважає, що його київське начальство порушує закон ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 25.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Керівник полтавського ДБР вважає, що його київське начальство порушує закон

2019-09-24SpacerКременчуг Today: Керівник полтавського ДБР вважає, що його київське начальство порушує закон

Звільнений директор Полтавського територіального управління Державного бюро розслідувань Володимир ТИМОШКО збирається через суд повернутися на посаду. 

Пан Тимошко повідомив, що очікує позитивного для себе рішення Другого апеляційного адміністративного суду і після постанови планує повернутися на посаду директора теруправління ДБР.

Як сам Володимир Тимошко, у четвер, 19 вересня, він вийшов на роботу, однак в.о. директора теруправління Світлана Савченко, за дорученням Романа Труби (керівник ДБР), вручила йому для ознайомлення наказ про звільнення і трудову книжку.

Пан Тимошко переконує, що Роман Труба діє всупереч усім нормам закону:

«Адміністративний суд восьмого серпня підтвердив, що моє звільнення – незаконне. Відповідний наказ підлягав скасуванню і суд вимагав поновити моє право на роботу, яке порушили».

Володимир Тимошко додав, що подав декларацію згідно з вимогами закону, але це не означає, що він відмовляється боротися за посаду.

Крім того директор полтавського Управління ДБР розповів, що керівник ДБР подав апеляцію на рішення суду першої інстанції. Однак судова тяганина не є підставою для позбавлення права на роботу.

29 травня, директор територіального управління Державного бюро розслідувань (розташоване у Полтаві), Володимир Тимошко на своїй fb-сторінці повідомив, що очільник ДБР Роман Труба звільняє його за «невідповідність займаній посаді та недостатню професійність».

12 серпня стало відомо, що Харківський окружний адміністративний суд поновив його на посаді, передає Зміст.


Источник: kremen.today