Комунальники розчищають береги Сухого Кагамлика

2020-08-28t1Кременчуг Today: Комунальники розчищають береги Сухого Кагамлика

Комунальне підприємство «Кременчук АКВА-СЕРВІС» за допомогою сучасної техніки очищує береги кременчуцьких водойм від водоростей та очерету.

Станом на кінець серпня комунальники опрацювали 11,076 га водної акваторії водойм (з них – 1,35 га на території берегової зони р. Сухий Кагамлик).

Наразі спецтехніка «TRUXOR» працює на річці Сухий Кагамлик по проспекту Полтавському. Процес очищення водойм включає скошування рослинності завдяки роботі навісного обладнання установки «TRUXOR». Після завершення цих робіт  буде організовано  вивіз скошеної рослинності технікою КАТП-1628.

Кременчуг Today: Комунальники розчищають береги Сухого Кагамлика

Як раніше повідомляв КременчукТoday, міська влада закупила техніку відомої шведської фірми для комунального підприємства «Кременчук аква-сервіс». Вона призначена для розчищення від водоростей акваторій водних об’єктів.

Раніше кременчуцькі комунальники брали подібну машину в оренду в одному з київських підприємств. TRUXOR не тільки прибирає прибережну смугу від водоростей, а й проводить днопоглиблювальні та інші роботи у різних мікрорайонах міста.

 

Кременчуг Тудей: Комунальники розчищають береги Сухого Кагамлика

➤ Новости Кременчуга от 28.08.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today

Новости Кременчуга