Красуня з Полтавщини може стати «Місіс Відкритий Світ Україна 2020»

2020-12-29t1Кременчуг Today: Красуня з Полтавщини може стати «Місіс Відкритий Світ Україна 2020»

Сьогодні у столичному готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» відбудеться суперфінал всеукраїнського конкурсу краси «Місіс Відкритий Світ Україна 2020», за перемогу в якому змагатимуться 10 конкурсанток з різних куточків України.

У зв’язку з карантинними обмеженнями десятку фіналісток обирали за допомогою онлайн-голосування. Однією з тих, кого підтримали користувачі, стала Любов Березорудська з села Теплівка Пирятинського району.

Полтавка працює вчителькою образотворчо-прикладного мистецтва, її вихованці постійно здобувають перемоги в художніх конкурсах.

“Для мене сім’я – це місце, де тебе розуміють, підтримують, де завжди на тебе чекають. Впевнена, що маю саме таку сім’ю. Дякую чоловіку за підтримку, завдяки його словам я можу досягнути всього, що запланувала. Безмежно вдячна долі за прекрасну донечку Вероніку, яка в свої 7 років робить все, щоб ми, її батьки, могли нею пишатись. Своїм захопленням вважаю моделінг та вироби ручної роботи. Конкурси краси та зйомки приносять багато цікавих знайомств та новий досвід. А вироби ручної роботи, тут я відпочиваю. Кожен новий витвір виконується з любов’ю. Мої роботи про світ, про те, як я бачу і відчуваю його”, – розповіла вона у відео-візитівці.

Кременчуг Today: Красуня з Полтавщини може стати «Місіс Відкритий Світ Україна 2020»

Кременчуг Тудей: Красуня з Полтавщини може стати «Місіс Відкритий Світ Україна 2020»

➤ Новости Кременчуга от 29.12.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today