Кременчуцька художня школа святкує 45-річний ювілей ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 18.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Кременчуцька художня школа святкує 45-річний ювілей

2019-10-18DiduhКременчуг Today: Кременчуцька художня школа святкує 45-річний ювілей

У Кременчуцькій міській художній галереї нагоди ювілею  відкрито виставку робіт вихованців дитячого закладу естетичного виховання. Участь у відкритті взяли заступники міського голови Руслан Проценко та Дмитро Кравченко, Почесний громадянин Кременчука, Почесний Президент БФ «Джерело Дніпра» Володимир Матицин, керівник управління культури та туризму виконкому міської ради Володимир Кондрашов, педагоги та вихованці дитячої художньої школи, культурна спільнота та засоби масової інформації міста.

Кременчуг Today: Кременчуцька художня школа святкує 45-річний ювілей

Від імені міського голови його заступник Руслан Проценко привітав викладацько-учнівський колектив закладу естетичного виховання Кременчука зі значущою культурною подією для них зокрема та міста вцілому. Він відзначив, що зі стін художньої школи за 45 років у світ мистецтва та творчості вийшли тисячі людей, наділених творчим даром і  талантами.

Руслан Проценко подякував колективу викладачів школи за відданість справі, за збагачення культурного рівня міста та України. Цього дня відзнаки та подарунки з нагоди свята отримали викладачі художньої школи від чисельних гостей заходу.

Кременчуг Today: Кременчуцька художня школа святкує 45-річний ювілей

На виставці представлено більш ніж 250 дитячих робіт учнів КДХШ виконаних в різних техніках: акварель, гуаш, олівець, туш/перо, пастель на тонованому папері, гратаж, гризайль та змішані техніки.

Довідка:

На початку листопада 1974 року розпочала свою роботу міська дитяча художня школа. У 2011 році вона стала носити ім’я нашого відомого земляка, художника-передвижника О. Д. Литовченка (1835-1890). Видатний художник Литовченко Олександр Дмитрович народився у м. Кременчук у 1835 році в родині викладача. На той час приміщення, де розташована зараз Кременчуцька дитяча художня школа, входило до комплексу будівель Кременчуцького повітового училища, де викладав малюнок і креслення батько художника Дмитро Литовченко.

Із 1987 року художня школа відкрила філію на Молодіжному, а з 1989 – ще одну на Раківці.


Источник: kremen.today