Кременчуцьке підприємство можуть оштрафувати на 650 мільйонів гривень ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 27.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Кременчуцьке підприємство можуть оштрафувати на 650 мільйонів гривень

2019-09-27DiduhКременчуг Today: Кременчуцьке підприємство можуть оштрафувати на 650 мільйонів гривень

Антимонопольний комітет України може накласти великий штраф на підприємство “Джей Ті Інтернешнл Україна” (Кременчуцька тютюнова фабрика” за порушення антимонопольного законодовства.

АМКУ розглянув результати розслідування справи про порушення “Філіп Морріс Сейлз Енд Дистриб’юшн” разом з “Філіп Морріс Україна”, “Джей Ті Інтернешнл Україна” разом з “Джей Ті Інтернешнл Компані Україна”, “Імперіал Тобакко Продакшн Україна” разом з “Імперіал Тобако Юкрейн”, “Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна” разом з “АТ тютюнова компанія “В.А.Т.- Прилуки” і “Тедіс Україна” законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомила у Facebook екс-державна уповноважена АМКУ Агія Загребельська.

“Як видно з продемонстрованих на засіданні АМКУ слайдів, Комітет звинувачує чотирьох найбільших виробників цигарок та ТОВ “Тедіс Україна” в змові з метою недопуску на ринок первинної реалізації сигарет будь-якої компанії крім “Тедіс”. За наслідком такої змови, за версією АМКУ, ТОВ “Тедіс Україна” здобув та зберіг своє монопольне становище”, – зазначила Загребельська.

Вона зазначила, що 26 вересня АМКУ презентував свою позицію по розслідуванню, заперечення відповідачів та їх спростування, а також заслухав пояснення двох з чотирьох виробників.

Засідання перенесли на 27.09.19, на 9:30. АМКУ заслухає позицію інших відповідачів. На 3 жовтня заплановано прийняття Комітетом кінцевого рішення.

Зазначається, що в разі визнання підприємтсв винними, сума штрафім може сягнути 10 мільярдів гривень. При цьому кременчуцькому підприємстві загрожує покарання в сумі 650 мільйонів грн.

 


Источник: kremen.today