Кременчуцький НПЗ значно нарощує виробництво ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 25.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Кременчуцький НПЗ значно нарощує виробництво

2019-09-24SpacerКременчуг Today: Кременчуцький НПЗ значно нарощує виробництво

“Укртатнафта” у вересні-жовтні планує подвоїти закупівлю імпортної нафти та довести обсяг переробки на Кременчуцькому НПЗ до 300 тисяч тонн на місяць.

Про це повідомив голова правління компанії Павло Овчаренко.

За його словами, 28 вересня приймуть 2 танкери з нафтою американського сорту Bakken і азербайджанського Azeri по 80 тисяч тонн кожен.

“На жовтень планується аналогічна поставка двох танкерів по 80 тисяч тонн”, – зазначив пан Овчаренко.

З урахуванням планового видобутку ПАТ “Укрнафта” на рівні 128-130 тисяч тонн, обсяг доступної Кременчуцькому НПЗ нафти у вересні складе 288 тисяч тонн. У жовтні цей обсяг перевищить 300 тисяч тонн за рахунок законтрактованих 23 вересня в “Укртранснафти” 15 тисяч тонн Azeri Light, які будуть перекачані на НПЗ з терміналу МНТ “Південний” в першій декаді жовтня.

Повідомляється, що у вересні переробка нафти на Кременчуцькому НПЗ становитиме близько 255 тисяч тонн, що вище на 30%, ніж у літні місяці.

Якщо заявлені компанією плани щодо поставок нафти в вересні-жовтні будуть виконані, завод збільшить виробництво на 44-50% в порівнянні з середньомісячними показниками 2019 року і досягне максимальних за 8 років місячних обсягів переробки.

Останній раз переробка понад 300 тисяч тонн на Кременчуцькому НПЗ фіксувалася в січні 2011 року, передає ЕкономічнаПравда.


Источник: kremen.today