Кременчуцьким школам дозволили розпочати навчання

2020-08-31t1Кременчуг Today: Кременчуцьким школам дозволили розпочати навчання

Кременчук належить до «зеленої» зони. Тому з 1 вересня у нашому місті дозволено розпочати навчальний процес у закладах освіти різних рівнів.

Таке рішення було ухвалено на засіданні тимчасової  протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради.

Керівник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа підкреслив, що станом на сьогодні завантаженість ліжок, визначених для лікування хворих на COVID-19 у стаціонарних умовах медзакладів, становить 2,1 % при нормативному показнику, який не повинен перевищувати 50%.

Окрім того, тестуванням на цю інфекцію охоплено 56,5 % на 100 тис. населення при нормі – 24%. А загальний відсоток захворюваності на COVID-інфекцію для «зеленої» зони має бути на рівні 12%. Станом на сьогодні цей показник у місті за минулі два тижні становить 3,7%.

Враховуючи вищевказану статистику, ситуацію з поширенням COVID-19 у місті можна вважати контрольованою. Кременчук відповідає вимогам і входить до «зеленої» зони COVID-19. А це в свою чергу дозволяє з 1 вересня розпочати навчальний процес у закладах освіти Кременчука різних рівнів за умови чіткого дотримання в них правил безпеки, визначених вимогами до протиепідемічного “зеленого” рівня.

Читайте також:

У школах Кременчука з’явились сучасні вбиральні

Кременчуцькі школи готуються до прийому учнів

Скільки коштує зібрати дитину до школи у Кременчуці

Кременчуг Тудей: Кременчуцьким школам дозволили розпочати навчання

➤ Новости Кременчуга от 31.08.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today

Новости Кременчуга