Кременчужан чекають на призовній дільниці ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 04.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Кременчужан чекають на призовній дільниці

2019-10-04t1Кременчуг Today: Кременчужан чекають на призовній дільниці

Військовий комісар Кременчуцького військового комісаріату   Роман Сушко підписав наказ «Про   призов   громадян  на строкову військову службу», відповідно до якого з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року проходитиме призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Явці на призовну дільницю підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 20 років, а також громадяни, які народилися у 1992 – 1999 р.р. та в яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Кременчук, вул. Генерала Жадова, 6 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до  військового комісаріату до 2 вересня 2019 року, при собі мати документи, що посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Кременчука та Кременчуцького району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.


Источник: kremen.today