Кременчужан із Днем захисника привітає відомий електрофолк-гурт Go-A ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 10.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Кременчужан із Днем захисника привітає відомий електрофолк-гурт Go-A

2019-10-10t1Кременчуг Today: Кременчужан із Днем захисника привітає відомий електрофолк-гурт Go-A

14 жовтня, у День захисника України, на площі Незалежності кременчужан і гостей міста  чекає концерт українського сучасного гурту «Go-A».

Go_A (Гоу_Ей) – український електрофолк-гурт, що поєднує у своїй творчості український автентичний вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани та потужний гітарний драйв у вибухову музичну суміш.

Особлива атмосфера присутня на живих виступах гурту і запам’ятовується неймовірною енергетикою, танцювальним етно-драйвом, та особливим діалогом з публікою яка активно задіяна у концертах.

Гурт отримав популярність після виходу синглу “Веснянка”, що здобув перемогу в конкурсі “The Best Track in Ukraine” і 6 тижнів поспіль посідав першу сходинку у хіт-параді “10Dance” на радіостанції KISSFM.

За період існування, колектив встиг виступити на багатьох фестивалях (“Джаз Коктебель”, “Polyana Music Festival”, “Белые ночи”, “Країна мрій”, “Гогольфест”, “Ведалайф”, “Арт пікнік Слави Фролової”, “ШEFest”) , та представити українську музику на міжнародному рівні в Ізраїлі, Польщі та Білорусі.

Читайте також:

Повна програма святкування Дня захисника у Кременчуці

 


Источник: kremen.today