Кременчужан кличуть на жіночий фестиваль “Аніма” ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 03.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Кременчужан кличуть на жіночий фестиваль “Аніма”

2019-10-03t1Кременчуг Today: Кременчужан кличуть на жіночий фестиваль “Аніма”

У Кременчуці в ТРК «Європа» 12-13 жовтня відбудеться третій всеукраїнський фестиваль «Аніма». Фестиваль про нові тенденції в житті жінки. Про свіжі ідеї у взаєминах, красі, культурі, часі, LifeStyle. Про те, як встигнути все, не втрачаючи себе.

Учасників очікує 22 майстер-класи та 2 трансформаційні ігри, а також ярмарок, фотозона, експрес-консультації, інтелектуальний батл «Гроші або мрія?», розіграш подарунків від спонсорів та сюрпризи від організаторів. Понад 300 учасників на останньому фестивалі, які зібрались разом для того, щоб розвиватись та надихатись.

Кременчуг Today: Кременчужан кличуть на жіночий фестиваль “Аніма”

Спікери з нашого та інших міст розкажуть про гроші, спілкування з дітьми, енергію, відносини, харчування, мозок, психосоматику і багато іншого. Як навчитися читати етикетку на косметиці та зробити так, щоб шкіра виглядала молодою? Що робити з дитиною, яка постійно тримає в руках телефон? Як пробачити людину і подолати гнів? Де знайти «чарівний пендель», щоб почати досягати поставлених цілей? На одному з майстер-класів можнарозмалювати власний одяг та віднести додому свою авторську дизайнерську річ або ж за допомогою трнсформаційної ігри розібратись у собі.

«Два дня стислої, доступної та зрозумілої інформації, яка відкриває нове, дозволяє заглиблюватися, допомагає в житті та міняє його в тому напрямку, в якому хотілося давно, але чомусь не вистачало сил.Це живе спілкування, це енергетика, нові знайомства, нові знання, пізнання себе в першу чергу. Він потрібентим, кому не вистачає натхнення та тим, хто шукає коло однодумців. Я вважаю, що людині потрібна людина і тому фестиваль існує, щоб ми вчилися один в одного, переймали знання», -розповідає організатор Анна Коваленко.

Яскраві та насичені вихідні у прекрасній компанії, які подарують інсайти, приємні спогади та нові знання. Цього року вхід і для чоловіків.

Кременчуг Today: Кременчужан кличуть на жіночий фестиваль “Аніма”

Придбати квитки та дізнатись більше про фестиваль можна за посиланнями в соціальних мережах:

https://www.instagram.com/events_anima/

https://www.facebook.com/groups/142899779667670/

Контакти: +380 97 088 40 65 (Анна), +380 98 455 37 33 (Юлія). 


Источник: kremen.today