Кременчужан попереджають про потужні магнітні бурі

2020-07-23t1Кременчуг Today: Кременчужан попереджають про потужні магнітні бурі

На Сонці стався потужний викид корональної маси. Потік розпеченої плазми відірвався від зірки 19 липня, повідомляє spaceweather.com.

Аналітики Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США вважають, що плазменна хмара може зачепити магнітне поле Землі 24-25 липня.

Подібний потік врізався в магнітосферу нашої планети 13 липня, він викликав на високих широтах полярні сяйва і привів до утворення лілових стрічок світла на небі. А астрономи НАСА помітили на Сонці пляму розміром із Землю. Відповідно до своєї магнітної полярності, вона є передвісником початку нового 25 циклу активності.

У Обсерваторії сонячної динаміки НАСА відзначають, що в 2020 році на зірці було 13 плям, десять з них – нового сонячного циклу. Викиди корональної маси, спалахи призводять до виникнення магнітних бур на Землі. Сильні геомагнітні збурення небезпечні для космічних апаратів, вони можуть призводити до збоїв в роботі навігаційних і енергетичних систем, чинити негативний вплив на здоров’я метеозалежних людей.

Джерело: techno.znaj.ua

Кременчуг Тудей: Кременчужан попереджають про потужні магнітні бурі

➤ Новости Кременчуга от 23.07.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today