Кременчужан попереджають про потужну магнітну бурю ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 27.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Кременчужан попереджають про потужну магнітну бурю

2019-09-27t1Кременчуг Today: Кременчужан попереджають про потужну магнітну бурю

Фахівці Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця прогнозують сильну і тривалу магнітну бурю, яка обрушиться на жителів Землі в п’ятницю, 27 вересня.

Про це повідомляється на офіційному сайті ЛРАС.

Початковий рівень бурі очікується на рівні G2, а в суботу, 28 вересня, він посилиться до рівня G3. Наступного дня магнітна буря почне слабшати і остаточно піде на спад у понеділок, 30 вересня.

Погіршення самопочуття метеочутливі люди могли відчути вже ввечері у четвер, 26 вересня. У період піку може відчуватися порушення сну, головні болі, знесилення, дратівливість, агресивність, страхи, занепокоєння і різка зміна настрою, повідомляє “Апостроф”. 

Щоб уникнути негативного впливу магнітної бурі фахівці радять не навантажувати себе надмірною фізичною роботою, більше відпочивати, не провокувати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильного раціону харчування і водного режиму. В цей час краще відмовитися від збудливої їжі та напоїв: кави, енергетиків, міцного чаю, спецій, часнику, цибулі, копченостей, перцю, алкоголю. Натомість лікарі радять включити в раціон більше фруктів: чорницю, банани, абрикоси, родзинки, а також багаті вітаміном С лимони, смородину і журавлину.


Источник: kremen.today