Кременчужани поважного віку сіли за парти ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 02.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Кременчужани поважного віку сіли за парти

2019-10-01t1Кременчуг Today: Кременчужани поважного віку сіли за парти

1 жовтня для студентів поважного віку жителів правобережжя Кременчука відчинив свої двері Університет третього віку. Цей навчальний рік для цього закладу стане вже  9-м по рахунку.  За символічні парти має сісти близько 230 студентів. 

Із року в рік навчальний заклад і стандарти організації освітнього процесу з людьми поважного віку змінюються на краще, стають більш сучасномими, відповідають вимогам сьогодення.

Цього року лекції читатимуться на факультетах:  історія та краєзнавство, інформаційні технології  та правознавство, основи психології та іноземної мови, природознавство та мистецтвознавство, основи медицини та здорового способу життя, православ’я тощо.  Упродовж навчального року на них чекають цікаві практичні заняття, екскурсії, участь у виставках тощо. Із стартом нового навчального року колектив університету привітала заступник міського голови Ольга Усанова. Вона відмітила, що жага до знань кременчужан поважного віку є прикладом для молодого покоління.

Кременчуг Today: Кременчужани поважного віку сіли за парти

На заході почесними  грамотами відзначили тих фахівців та викладачів, які доклали чималих зусиль до організації навчання літніх людей. Нагородили і найкращих та старанних студентів університет третього віку Крюківського району, для яких цей навчальний рік буде вже не першим.

Кременчуг Today: Кременчужани поважного віку сіли за парти Кременчуг Today: Кременчужани поважного віку сіли за парти


Источник: kremen.today