Кременчужанин взявся за рушницю, не витримавши пиятики у під’їзді

2021-02-19t1Кременчуг Today: Кременчужанин взявся за рушницю, не витримавши пиятики у під’їзді

На Полтавщині слідчі поліції повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення мешканцеві Кременчука, який здійснив у під’їзді багатоповерхівки постріл з рушниці під час конфлікту з групою місцевих чоловіків.

До поліції Кременчука 15 лютого, близько 1-ї години, надійшла інформація від мешканців багатоповерхівки мікрорайону Молодіжний про те, що в під’їзді відбувається бійка та чути постріли.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Кременчуцького районного управління поліції. Правоохоронці встановили всіх учасників конфлікту та провели невідкладні слідчі дії.

«Попередньою причиною конфліктної ситуації стало зауваження від місцевого 36-річного чоловіка про припинення розпиття алкогольних напоїв у під’їзді групі чоловіків. Це спровокувало подальший конфлікт. Чоловік, який робив зауваження, взяв у себе вдома рушницю та зробив один постріл в підлогу. Під процесуальним керівництвом Кременчуцької місцевої прокуратури на місці події проведено невідкладні слідчі дії. Поліцейськими вилучено гільзу від мисливської рушниці 12 калібру, а за місцем мешкання чоловіка – декілька мисливських рушниць. Речові докази направлено на експертне дослідження. Всі учасники інциденту встановлені та дають показання слідчим», – повідомив Іван Жук, начальник кременчуцької поліції.

Кременчуг Тудей: Кременчужанин взявся за рушницю, не витримавши пиятики у під’їзді

➤ Новости Кременчуга от 19.02.2021 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today