“Кремінь” гратиме чергову гру на новому газоні ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 21.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: “Кремінь” гратиме чергову гру на новому газоні

2019-10-21SpacerКременчуг Today: “Кремінь” гратиме чергову гру на новому газоні

На стадіоні «Кремінь-арена» завершують укладати нове штучне покриття

Нове сучасне штучне покриття для стадіону «Кремінь-арена» було доставлене з Туреччини. Роботи з його укладання тривали більше місяця. Наразі вони перебувають на завершальній стадії. Дати оцінку якості виконаної роботи має комісія з Федерації футболу України.

Як зазначає директор КЗ фізичної культури та спорту «Міський футбольний клуб «Кремінь» Андрій Недяк, якщо найближчими днями буде проведено прийомку нового штучного покриття, то вже 26 жовтня футбольна команда «Кремінь» гратиме домашню гру на стадіоні «Кремінь-арена» з футбольним клубом «Металіст» (м. Харків). Початок матчу о 15.00.

Щодо долі знятого старого штучного покриття, то його планують передати загальноосвітнім закладам Кременчука. Воно зможе ще прослужити не менше 10 років, передає пресслужба Кременчуцької міської ради.

Кременчуг Today: “Кремінь” гратиме чергову гру на новому газоні Кременчуг Today: “Кремінь” гратиме чергову гру на новому газоні Кременчуг Today: “Кремінь” гратиме чергову гру на новому газоні Кременчуг Today: “Кремінь” гратиме чергову гру на новому газоні Кременчуг Today: “Кремінь” гратиме чергову гру на новому газоні


Источник: kremen.today