Криваве побоїще у Полтаві влаштував п’яний поліцейський з битою ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 02.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Криваве побоїще у Полтаві влаштував п’яний поліцейський з битою

2019-10-01t1Кременчуг Today: Криваве побоїще у Полтаві влаштував п’яний поліцейський з битою

З’явились подробиці стрілянини у Полтаві.  Так, двоє п’яних чоловіків, один з яких поліцейський, влаштував криваве побоїще посеред вулиці, жорстоко побивши перехожих. Про це пише “Цензор.нет”.

Зазначається, що 29 вересня спершу чоловіки напали на трьох студентів, двох хлопців та дівчину. Чоловіки почали гнатись за людьми. 17-річному студенту Української академії лідерства Максиму Кутняку вони завдали тяжких тілесних ушкоджень, вдаривши битою. У нього діагностували внутрішню кровотечу і розрив селезінки, яку згодом довелося видалити. Журналісти з посиланням на керівника академії Романа Тичківского пишуть, що нетвереза компанія увечері 29 вересня в районі вулиці Небесної сотні напала на молодих людей.

Ті помітили, що один із них тримає в руках биту й спробували втекти, розділившись. Дівчина встигла сховатися в під’їзді, куди її пустив місцевий житель, проте йому самому довелося бігти, під час чого, за словами Тичківского, чоловік впав і зламав ногу.

“Наш студент, після того, як йому було завдано удару бейсбольною битою, зміг втекти з місця події. І він стверджує, що в стані шоку біг у сторону філії Академії лідерства. На місці вже викликали швидку, бо студентка, сховавшись у приміщенні, підняла тривогу”, – додав керівник академії. “Після цього нападу ці двоє здійснили ще один на місцеву жінку, чоловік якої захистив її за допомогою травматичної зброї, вистріливши попереджувальні постріли в повітря і викликавши патруль”, – розповів Тичківський.

Встановлено, що один із учасників конфлікту – працівник батальйону патрульної служби особливого призначення «Полтава». У зв’язку з цим, матеріали досудового розслідування за підслідністю будуть скеровані до Теруправління Державного бюро розслідувань для проведення подальших процесуальних дій.

За наказом керівника Головного управління поліції області Андрія Замахіна, ініційовано проведення службового розслідування. Очільник поліції наголосив, що за результатами службового розслідування буде прийняте управлінське рішення про доцільність перебування даної особи в органах поліції.


Источник: kremen.today