КВБЗ влаштував армії лазню ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 30.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: КВБЗ влаштував армії лазню

2019-09-30SpacerКременчуг Today: КВБЗ влаштував армії лазню

Крюківським вагонобудівним заводом для потреб Збройних Сил України було виготовлено близько 10 одиниць мобільних лазне-пральних комплексів (МЛПК).

Днями на базі одного з Об’єднаних центрів забезпечення, що на Харківщині, відбулася передача військовим частинам ЗС України, які виконують завдання за призначенням в Операції Об’єднаних Сил, 6 одиниць нової побутової техніки, повідомляють на сторінці Командування Сил логістики ЗСУ у Facebook.

Решту комплексів планують поставити до кінця цього місяця.

МЛПК пройшов визначальні відомчі випробування та допущений до експлуатації у Збройних Силах України.

Мобільний комплекс призначений для індивідуального прання особистих речей та миття особового складу у польових умовах. Він розміщений на базі контейнерів, встановлених на шасі вантажного автомобіля з причепом.

– В одному з контейнерів обладнано відділення для прання, сушіння та прасування натільної білизни та одягу. В технічному відсіку розміщуються дизельно-генераторні установки для автономного енергозабезпечення та спеціальне обладнання для під’єднання до зовнішньої електромережі

В іншому контейнері обладнаний мобільний лазневий модуль, в якому передбачено можливість нагріву води з використанням як рідкого, так і твердого палива, – йдеться у повідомленні.

Кременчуг Today: КВБЗ влаштував армії лазню Кременчуг Today: КВБЗ влаштував армії лазню


Источник: kremen.today