Лікарня “Кременчуцька” отримала нове медичне обладнання

2020-08-21DiduhКременчуг Today: Лікарня “Кременчуцька” отримала нове медичне обладнання

База лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» поповнилася новим сучасним експертним апаратом штучної вентиляції легень, який було передано ТДВ «Кременчуцька птахофабрика».

Як зазначив заступник директора ТДВ «Кременчуцька птахофабрика» Василь Білаш, їх підприємство ніколи не стояло осторонь проблем людей. Розуміючи проблеми сьогодення, пов’язані з пандемією коронавірусної інфекції, підприємство вирішило закупити даний апарат і передати його лікарні, яка визначена у Кременчуці базовою у боротьбі з цією інфекційною хворобою. Він висловив сподівання, що за потреби цей апарат ШВЛ допоможе врятувати не одне життя.

Від міського голови Віталія Малецького подякувала соціально відповідальному бізнесу його заступник Ольга Усанова. Вона підкреслила, що цей апарат належить до експертного класу, ним надаватиметься медична допомога хворим на COVID – 19. Така допомога для лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» є дуже важливою, оскільки в умовах пандемії саме цей медичний заклад є опорним.

У ньому надається екстрена меддопомога хворим на коронавірус не тільки з Кременчука, а й інших прилеглих до міста населених пунктів. Ольга Усанова зазначила, що за період карантину лікарня «Кременчуцька» за рахунок коштів підприємств і підприємців отримала 4 апарати для штучної вентиляції легенів і 10 кисневих концентраторів. У цілому медзаклад має 40 одиниць апаратури для проведення кисневої терапії пацієнтам.

Кременчуг Today: Лікарня “Кременчуцька” отримала нове медичне обладнання

Керівник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа відзначив, що зразки цього експертного апарату ШВЛ широко використовуються в країнах ЄС. Апарат може сам регулювати режими роботи, які на даному етапі потрібні хворому пацієнту. З ним комфортно працювати медикам, він досить ефективний  в наданні медичної допомоги. Тож придбання подібного сучасного медичного обладнання суттєво зміцнить матеріально-технічну базу лікарні.

Кременчуг Тудей: Лікарня “Кременчуцька” отримала нове медичне обладнання

➤ Новости Кременчуга от 21.08.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today

Новости Кременчуга