Малецький: добросовісні члени кооперативу “Металург” не постраждають, але незаконна забудова буде зупинена ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 24.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Малецький: добросовісні члени кооперативу “Металург” не постраждають, але незаконна забудова буде зупинена

2019-10-24DiduhКременчуг Today: Малецький: добросовісні члени кооперативу “Металург” не постраждають, але незаконна забудова буде зупинена

Сьогодні на сесії міської  ради розглядали питання, що стосується продовження терміну оренди земельної ділянки для садового товариства “Металург”.

Ситуація ускладнена тим, що ділянка, розташована на березі Дніпра, використовується для незаконної забудови прибережної охоронної зони.  Добросовісні члени садового товариства занепокоєні тим, що через незаконних забудовників у них можуть відібрати наділи.

Мер міста Віталій Малецький запевнив, що права законослухняних учасників дачного кооператива “Металург” не будуть порушені.

Ніхто не забере у вас земельних ділянок, ніхто не буде зносити ваші городи та садочки чи  паркани, – наголосив Малецький. – Але міська влада не може миритися із незаконною забудовою прибрежної зони, де позводили маєтки, перегородили людям проходи до Дніпра.  Такі дії неприпустимі.

Під час обговорення голова фракції “ПОРУЧ” Микола Бокован теж  зазначив, що оренду для товариства треба продовжити, однак має бути гарантований доступ мешканців Раківки до берега Дніпра, а також не повинна допускатися незаконна забудова.

Кременчуг Today: Малецький: добросовісні члени кооперативу “Металург” не постраждають, але незаконна забудова буде зупинена

Депутат Зінаїда Проценко в процесі обговорення внесла пропозицію впорядкувати берег Дніпра біля “Металурга”, облаштувавши там комунальний пляж. Також  депутати  порадили членам кооперативу зайнятися впорядкуванням документації  земельної ділянки, аби уникнути проблем у майбутньому.

Зрештою, після тривалого обговорення, в якому взяли участь і члени кооперативу, прийнято рішення відкласти рішення про продовження оренди землі для СТ “Металург” на наступну сесію. За цей час мають бути підготовлені  проекти рішень, які  забезпечать безперешкодний доступ громадян до берега Дніпра,  а також  передачу прибережної смуги  на обслуговування комунальному підприємству.  Земельне управління повинне підготувати відповідну земельну документацію.

Державній архітектурно-будівельній інспекції дано доручення провести  перевірку фактів незаконної забудови.

 

 

 


Источник: kremen.today